Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, ha a pasidat azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha a pasidat azon kapnád, hogy unaloműzésből flörtöl ismeretlenekkel a neten?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát férfi vagyok de én beleépíteném a páromat a monitorba, emberi jogok ide vagy oda.
2013. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, de azért lehet, hogy megemlíteném.
2013. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha vmi gondja van a kapcsolatunkkal, mondja meg. Ha nem, akkor meg miért incselkedik vadidegenekkel?
2013. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Unaloműzésből,ez jó szöveg.:DKevés vagy neki,sajnálom,de ez van.Unaloműzés ellen rengeteg dolog van,kivéve az ismerkedés,ha valaki kapcsolatban van.
2013. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
én is elkezdenék akkor idegenekkel ismerkedni és megmondanám, hogy mostantól akkor NYITOTT kapcsolatban vagyunk ha neki ennyit számítok és holnap ne várjon haza mert randizni fogok. :D szerintem többet nem is ismerkedne. (persze nem randiznék közben)
2013. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

első hű de kemény vagy így ismeretlenül is összekakiltam magam... gáz vagy.......


Igen kirúgnám...így 7,5 év után is... Nekem ne ismerkedjen más nőkkel mert ha megtudom nem fogok bizni benne úgy meg semmi értelme...


28L

2013. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kidobni az ilyet.
2013. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2013. jún. 9. 23:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi számít flörtnek..?Ha már arról beszélnek milyen pózba csinálnák pl...akkor meggondolnám.
2013. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!