Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulóra gravíroztatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra gravíroztatott dögcédulára gondoltam ajándék gyanánt a barátomnak. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A párom katona, igaz misszióban nem volt kint, de azért megvan benne ez a fajta katona mentalitás. Ezért gondoltam arra, hogy rendelnék neki egy dögcédulát, amibe mondjuk az összejövetelünk dátumát gravíroztatnám. Szerintetek ez nagyon béna ötlet? Még ha nem is hordaná, otthon is ki tudná tenni valahova.

2013. jún. 9. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz és biztosan értékelné :)
2013. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dögcédulát nem ajándékozunk, az elég morbid. Nem véletlenül dögcédula a neve, nem tudom, bizarr. A katonáknál ha valaki a másiknak dögcédulát "ajándékozott", az azt jelentette, hogy reméli megdöglik kint, és nem feltétlenül a szeretet kinyilvánítása volt a cél.
2013. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh, rendben. Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 9. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem lenne rossz, de ahogy előttem leírták, morbid lenne kicsit. :D

De értékelem, hogy végre nem valami fotós szív alakú párna vagy bögre, vagy macika az ötlet. xD

Esetleg ezen a vonalon maradva valami zsebkés? Annak a nyelébe is lehet gravíroztatni, és nem nyálas, meg még jól is jöhet. Vagy kulcstartó, flaska, ilyesmi?

2013. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a további ötleteket! Az a helyzet, hogy igazából nem gondoltam át, hogy ez morbid-e vagy sem. De most, hogy mondtátok....örülök, hogy először megkérdeztem. :D

Az ajándék meg valószínű valami olyasmi lesz, amit mondtál.

2013. jún. 11. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!