Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így ráhöjet végre hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ráhöjet végre hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem /15 éves/.Egy helyen sportolunk augusztus óta.Ősz táján sokat beszélgettünk,azóta ez csökkent,ne tudom miért.Olyan mintha kerülne.Nemrég megtudtam,hogy volt egy barátnője,akivel nemrég szakítottak ( 1 hónapos kapcsolat volt,a csaj dobta).Hamarosan lesz a születésnapja.Ugy gondoltam vennék neki egy csokit/valami jobbat/.

Ti mit gondoltok erről?

UI:Ha ez számít valamit,a születésnapja előtt 2 héttel az én névnapom lesz,illetve lesz névnapja is előőte 1 héttel,de nem tudom hogy akkor ünnepli-e.

15/L



2013. jún. 7. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak ebből marhára nem fog rájönni.

Talán sejt majd valamit,de azt is gondolhatja,hogy csak barátként gondolsz rá.

2013. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehet,de még azzal s többet érek mint a mostani helyzettel.
2013. jún. 7. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, lepd meg, biztos örülni fog neki. :)
2013. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vagy valakinek más ötlete?/más ajándék vagy hasonló?

Esetleg nem lesz "fura"hogy ő nekem semmit nem vest,ami persze természtes,én pedig neki veszek?

2013. jún. 7. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
De, fura lesz, meglepő, de éppen ezért jó ötlet. A csoki egy jó ajándék egyébként, annak mindenki örül. Mikor átadod az ajándékot, lesz alkalmad beszélni is vele, megkérdezheted, hogy ünnepli-e, hogy van, hogy megy a sport... ha kérdezősködsz, látja, hogy érdekled. Ha ezek után nem lép a Te irányodba, akkor vagy tesze-tosza és neked kell lépned, ha akarsz (vagy folytatod a "jelelést :D), vagy hagyod az egészet. 19/F
2013. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

50-50%, hogy bejön-e.

Megéri megpróbálni, max ha esetleg nem jönne össze, akkor másik fiú után kéne nézni. ;)

2013. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát próbálkozni fogok,mivel már egy féléve tetszik :)
2013. jún. 8. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!