Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5. hónapos fordulónkra mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strat adale kérdése:

5. hónapos fordulónkra mit vegyek barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl nagy dolgot venni, arra gondoltam veszek egy ezüst gyűrűt, veszek egy kindertojást, szétbontom és a játék helyett a gyűrűt rakom bele.. Lányok ti hogy reagálnátok?

2013. jún. 4. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És abba a sz*r kis műanyagba adod oda?

Akkor már miért nem tescos szatyorba teszed bele ?

2013. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Valami szép ékszert! Annak mindig örülnek a lányok!!! :)
2013. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden hónapban meg szokás ünnepelni az ilyen szarságokat?:O
2013. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5.-ik hónapfordulóra??? Még fél év sincs! Én bezzeg 4. évfordulónkra veszek neki ezüst gyűrűt, úgy hogy 5 éve együtt élünk!
2013. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kindertojást úgy értem hogy játék helyett rakom bele, de csokival együtt vissza csomagolom, persze a tartalma valami idézetet is tartalmazna...
2013. jún. 4. 22:43
 7/11 A kérdező kommentje:
5. nem 5. hónap, akkor nem úgy kérdem hogy mit vegyek 5. hónapra, hanem mivel tudnák kedveskedni neki, virágot ne mondjátok, mert minden héten kap egy csokor Rózsát :)
2013. jún. 4. 22:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért pont az 5.-re?Az még nem is fél év.
2013. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam, akkor ne úgy vegyétek hogy 5. hónapra, hanem csak szimplán mivel lepjem meg?! :)
2013. jún. 4. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden héten csokor rózsa?!?!?! Bazki, ez a csaj túl van kényeztetve! XD

Mennyi pénzt költesz te rá? Tudod mit? Inkább nem is akarom tudni... :(

2013. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!