Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találhat manapság magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhat manapság magának párt egy eltorzult ember? Találhat párt magának?

Figyelt kérdés
Betegség vagy baleset során nagyon csúnyán eltorzult arcú emberek, hogy tudnak párt találni maguknak, amikor sokszor az átlagos kicsit csúnyább emberek se kellenek.
2013. jún. 9. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kár, hogy alacsony, sörhasú, szőrös, aliglátó férfi vagyok:D

és mindezek ellenére sosem volt gondom a csajokkal:D

2013. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Az arcod rég nem tud megrémíteni. A lelked torz, és ez sokkal jobban fáj."


Egyébként kíváncsi lennék, hogy a te patyolátlan kis lelkeddel, mi lenne, ha önhibádon kívül kilökne magából a társadalom, csak azért, mert nem felelsz meg bizonyos esztétikai igényeknek. Magaslóról könnyű osztani az észt és még te dumálsz empátiáról... Közöd nincsen az empátiához. A magánynál nincsen rosszabb a világon, és ezt sok ronda ember egészen kisgyermek korában tapasztalja meg. És neked még van pofád azt mondani, hogy az ő lelkük torz?!

2013. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe a 11es válaszomat:)


társadalomból kvietni hőőő, hagyjuk már... a társadalom leszarja az egyedet, nemhogy azzal foglalkozzon, hogy kivesse magából... tudod kik a kivetettek? a hajléktalanok.. velük a kutya sem foglalkozik..


és igen, empátia

sok ehhez hasonló kérdést olvastam már az oldalon (mert óránként két tucat érkezik:D) és eléggé nyilvánvalóvá vált számomra, hogy az ilyen férfiak egyfajta feladatként, küldetésként, vagy munkaként tekint a csajozásra... pedig annyiból állna az egész, hogy kérdezel tőle valamit és odafigyelsz arra, amit mondasz...

a minap egy zenész csaj mondta, hogy igazából szerinte tök jó pasi vagyok, mert odafigyelek arra, amit mond, és értelmesen válaszolok rá... el kell mondjam, hogy a csaj ilyen konzis zenei dolgokról magyarázott.. lövésem nem volt, hogy miről beszél, de meghallgattam amit mutatott, meg "aha"ztam rá... és elmondtam neki, hogy nem értem mit beszél, de mondta, hogy nem baj, nem az a lényeg, elég ha figyelek:D ez kell a nőnek.. figyelem!

2013. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"a társadalom leszarja az egyedet"


Pontosan erről beszélek. Tudod milyen szar érzés, ha gyerekként a többiek nem akarnak veled játszani, csak azért, mert nem elég jók a külső adottságaid.


"pedig annyiból állna az egész, hogy kérdezel tőle valamit és odafigyelsz arra, amit mondasz..."


A nők többségéhez így viszonyulok, te bizonyára valami másik galaxisban élsz, mert én megkapom, hogy jaj de aranyos, meg kedves vagy, majd pedig lelép egy bunkóval...

2013. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az tény, hogy sokat játszom egy messzi-messzi galaxis világában...:D

de.. ah.. a "jaj de aranyos vagy" után vigyorogsz egyet és bókolsz neki valamit... hogy csajoztok könyörgöm? mindenki csak írja, hogy sok pénze meg energiája ráment és nem lett semmi... de mégis mit csinál ténylegesen? konkrétumban? mert én egy fityinget nem költök arra, hogy összeszedjek egy csajt:D


áh... megyek inkább Force Unleashedezni...:D az legalább meglátszik...

2013. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!