Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jellemző Magyarországon a szinglisség?

Figyelt kérdés
Nyilván nem várok most statisztikákat ide, ezt nem is lehet statisztikázni, de mit éreztek gondoltok mennyire lehet jellemző az olyan ember, akiknek akinek nincs párja, valamilyen ok miatt (csúnya, belül rossz, csak alkalmikat akar stb)
2013. jún. 9. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé jellemzö, de 'A kiszemelt'-nek mindig van párja... :D
2013. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem több mint más egyéb fejlett társadalmakban. Én 30 körüli vagyok és az én környeztemben sokkal több párkapcsolatban/házasságban élő ember van mint szingli. Persze az is van pár, férfi is nő is, de a legtöbb nem szingli. Ja és elég sok embert ismerek, szépségipoarban dolgozok, rengeteg emberrel vagyok kapcsolatban.
2013. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kranpusz ***** válasza:

jó kis felkapott média téma, azért hallani sokat erről a témáról. Régen is voltak "öreg lányok" meg "nőtlenek" :D

Csak mostanság trendi ezt bevallani, meg még sok minden mást is.

2013. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a mi megyénk vezet ebben, éppen a múltkor olvastam, egy férfire itt több nő is jut, és egyre kevesebben vagyunk errefelé
2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!