Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki szereto volt, de rendes baratno vagy barat lett belole? Tudtok ilyenrol?

Figyelt kérdés
En nem a szo szoros ertelemben vett szereto vagyok. Fel eve kerulgetjuk egymast a sraccal es mindig egymasra vagyunk indulva, ha egyutt vagyunk. Mivel en megmondtam, hogy nem leszek harmadik es o sem szeretne megcsalni a lanyt, szex es csok nem volt koztunk. De iszonyat egymasra vagyunk kattanva es tokeletes a lelki harmonia is. Azt mondtam neki legkozelebb akkor beszelhetunk, ha mar egyedul van. Nem tudom elofordulhat-e, h az enyem legyen...
2013. jún. 9. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a párommal ez úgy történt, hogy Ő volt az én szeretőm amikor az előző barátommal már nagyon a végét jártuk.. Azóta is vele vagyok már 4 éve. Ő nekem az igazi, nagyon szeretjük egymást.
2013. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Keress egy másik harmóniát. Van sok harmónia.
2013. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1.! Orulok, hogy megtalaltad az igazit!

2.! A kerdes nem az volt, hogy: keressek magamnak masik harmoniat?

2013. jún. 9. 17:30
 4/16 anonim ***** válasza:
glom a barátnőjével is "tökéletes a harmónia" (szex) ha egyszer nem hagyja el....
2013. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az lehet, de a tűzzel játszol.
2013. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kotve hiszem. Erzem, hogy imad. Meg minek szaladgalna utanam, ha otthon minden jo?
2013. jún. 9. 17:33
 7/16 anonim ***** válasza:

imád, ahogy a másikat is:D egy pasi sok csajt tud "imádni" vagy sokkal tudja elhitetni...

még mindig nem értem, miért nem hagyja ott a bnőjét, ha annyira "imád"....

van olyan eset persze, mikor a pasi nem tudja elhagyni a csajt, mert már mondjuk a felesége, vannak gyerekeik, a közös lakás, pénz összetartja őket, de kötve hiszem, hogy ebben az életkorban lennétek...

ha egy sima barátnőt, akihez nem köti se gyerek se lakás se kutya se tengerimalac nem képes elhagyni, akkor NEM is akarja, csak meg akar d*gni. De hitegetheted magad nyugodtan ezzel az "érzem, hogy imád" dumával...

2013. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

imád? ha egy férfi imád egy nőt, akkor az nem így néz ki:D

szerintem legyél szerető, várjál és majd a végén verd a fejed a falba, hogy elpocsékoltál rá egy csomó időt, ő meg átvert:D

de az élet erről szól...szívunk és közben tanulunk

2013. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja, bocs 32/F
2013. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak akik csak kitérőt tesznek és nem dobja el a kapcsolatát. Ha nem szalad utánad hogyan tegyen kitérőt? Ez is benne lehet ahogy más is.
2013. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!