Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor jogos a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyagyaliba kérdése:

Most akkor jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk együtt, együtt is élünk november óta, szeretjük egymást, a szex is tökéletesen működik köztünk. De van egy olyan hülye szokása, hogy őt imádják a nők, főleg a 40 körüliek, és látom, hogy sokszor adja alájuk a lovat.. Túl kedves, túl figyelmes mindenkivel, mindenkinek ő akar lenni a kedvenc kicsi aranyoskája, csak közben engem halálra idegesít azzal, hogy az összes ragyogó tekintetű nőre, aki így néz rá visszamosolyog.. Tudom, hogy nagyon szeret engem, és nem csalna meg, de mégsem tudok benne bízni.. Nem értem miért kell neki mindenkivel olyan kedvesnek lenni, ha 1. ez engem zavar, 2. semmit nem jelentenek neki ezek a nők. Nem voltam még életemben féltékeny, és nagyon idegesít az érzés.. Egyébként az is zavaró, amikor együtt vagyunk, és végignéz nőkön.. Mondtam már neki, hogy nem zavarna, ha nem látnám.. De ha együtt vagyunk, sztem ez bunkóság!
2012. febr. 21. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is bunkó! Közöld vele finoman, h ez téged zavar, és ha fontos vagy neki, akkor ne csinálja, főleg ne akkor ha együtt vagytok!
2012. febr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is megnéztem a nőket, lányokat, de nem csaltam meg az exemet. De sosem szerettem igazán. Részben a féltékenysége miatt.

Ha valaki mosolyogva közelít, akkor én is mosolygós leszek. Tudni kell, hogy hol van az a határ, ami mindkettőtöknek megfelel. A mostani kapcsolatomban jobban megnézhetem a lányokat, de mégsem teszem.

Ja! Éveken át ast hittem, tudom milyen a tökéletes szex.

2012. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is meg szoktam nézni nyilván egy formás férfi feneket, vagy egy szép szempárt, de SOHA nem akkor, amikor ő velem van, mert a számára megalázónak tartanám... Meg nyilván mosolygós ember lévén én is visszamosolygok mindenkire, aki rám mosolyog, csak ezt sem úgy tenném, hogy ott van velem a barátnőm, és gyakorlatilag előtte viszonzok egy nem "sima", kedves mosolyt..
2012. febr. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!