Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok le az exbarátnő kérdést?

Figyelt kérdés

A sztorink kicsit fura.

Három hónapja jöttem össze Gergővel, ő 24 éves, én 18.

Ismertem már előtte is,olyan egy évvel, általában neten beszéltünk. Már akkor fülig szerelmes voltam belé, bármennyire is furának hangzik.Akkoriban szakított Líviával, az exével, ő 22 éves. Még nekem írta mindig, mennyire hiányzik neki, meg bánja már hogy vége lett, mert 6 év az 6 év, és ő volt neki az első és egyetlen.

Ezek a szavak nekem nem estek jól, de persze megértettem. Aztán valamennyire sikerült neki kiheverni Líviát.A kapcsolatuknak azért lett vége, mert a lány szeretett volna egy kis szabadságot..(Számomra ez is érdekes) Mi elkezdtünk találkozgatni, és egyre többet beszélgettünk, úgy éreztem jól alakul a dolog. Aztán újra összejárkált Líviával. De csak mint barátok, többen, moziztak vagy sétálgattak, programokat csináltak. Persze velem is találkozott, csak a tudat, hogy a volt barátnőjével volt, nagyon rosszul esett. Távolról és ismeretlenül kezdtem el szívből utálni Líviát. Aztán eljött az a szép nap, amikor összejöttünk. Nem beszéltünk Líviáról. Egy hónap után kb mentünk bevásárolni, és összefutottunk egy igazán csinos, szőke, hosszú hajú vékony lánnyal. Tényleg tipikusan olyan lánnyal, akire azt mondom én is nő létemre, hogy szép.

Beszélgettek kicsit, majd elment. Kis idő múlva kérdeztem a Gergőt, hogy ki volt ez a lány. Amikor mondta hogy a Lív, azt hittem mentem rosszul leszek. Az után a nap után fogadtam egyre rosszabbul, ha a haverjaival ment el nélkülem, mert szinte 100%, hogy ő is ott volt. Most egy hete nagyon összevesztünk, mondtam neki hogy ne tlálkozzon vele többet, soha többet. Akkor rámförmedt, és közölte velem hogy ne én akarjam megszabni, hogy kivel találkozzon.Nem éreztem úgy hogy igaza van. Kicsit megérthetne engem is, lehet neki se esne jól ha minden nap találkoznék akár csak baráti körben az exemmel. Ti hogyan reagálnátok le az exbarátnő kérdést?

Heni



2013. jún. 10. 08:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy magam alatt vágom a fát, de csak üljem és nézzem, esetleg mikor gyengül el?:(
2013. jún. 10. 12:09
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Ne csak ülj és nézz. Mondd neki, hogy zavar a dolog, de semmiképp se rendezz nagyjeleneteket és hisztiket.


Ha zavar valami mondani kell. Akár többször is, de önuralommal- úgy sokkal kevésbé ijesztő a fiúnak. ( na meg, vonzóbbnak tartja jó eséllyel a témát felnőtt módjára kezelő, lelkileg érett lányt, mint a hisztis fruskát )

2013. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ex NEM haver! Ha haver akkor bármi megtörténhet, különben eléggé szenvedés lenne valamelyik félnek. Lehet még a parázs megvan...

Szakíts vele, majd akkor eldől hogy mit akar. Valószínű Líviával már nem jön össze... és amikor ez tudatosul benne rájön hogy ott voltál neki és hoppá mit bánhat.

Én is keresztülmentem ezen, 4 hónapja voltunk együtt, ők kb. akkor már 8-9hónapja nem voltak együtt, közölte hogy őt jobban szerette stb. Jó szakítottam, bármennyire is fájt és eltelt 3 hét, rádöbbent hogy mekkora hülyeséget tett, hagytam kicsit szenvedni, hagytam hogy küzdjön és rájöjjön hogy mit veszített. Azóta eltelt egy év, és semmi ilyen gondunk nincs, kicsit megzavarodott, szégyelli is azt az időszakot hogy képes volt ilyet mondani nekem. De őszintén megbánta és azóta értékeli azt ami van.

2013. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Háát figyelj, szerintem szakíts vele. Még nagyon nem heverte ki a csajt. Túl korán jöttetek össze, időt kellett volna hagyni arra, hogy csipkelődjetek, kacérkodjatok egymással. Fiatal vagy még és a nyár is itt van..szóval én lelépnék. Nekem nem kéne egy olyan kapcsolat ahol már az elején idegeskedés és veszekedés van ráadásul úgy, hogy nem állt ki melletted. Holott igazad van, nagyon nem kéne találkozgatnia vele, ha ex!


Szóval én lelépnék, könnyebb most túl esni rajta mint évek után rájönni, hogy ez mégsem működik és mennyi időt elpocsékoltam rá! Hidd el én tapasztalatból beszélek!

2013. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2013. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!