Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lany az osztalyomban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany az osztalyomban. Nagyon tetszik csak nem merem neki elmondani. MIt tegyek? Hogy erjeme el hogy kedveljen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
csak úgy tudod elérni ha beszélgetsz vele suliról hétköznapi dolgokról aztán ha vevő rád akkor elhívhatod valahová.
2009. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mernéd se mondd el!

A szemezgetés szerintem jó módszer kezdésnek.

Gondold végig, hogy csak dugni akarsz vele vagy mint társ is tetszene. Ha csak izélni akarnál vele, de a személye nem csábít, felejtsd el!

2009. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de csabit,hogyne csabitana!
2009. okt. 21. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele kedvesen és ha bántják véd meg.Ha nem jön be szervezz egy összejövetelt,amin egykét jó haverod,ő,és a barátai is részt vesznek.Ott amikor kettesben lesztek tudasd vele hogy tetszik neked egy üdítő mellett.Fontos hogy ne habozz sokat mert azt ki nem álhatják a lányok.Vagy ha nem mered eggyik begbízható baráttal valahogy tudasd vele.De jobb ha te mondod.Én tudom mert lány vagyok.Sok sikert
2009. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!