Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány az osztályomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban, aki nagyon megtetszett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lány az osztályomból!Elég jóban voltunk eddig is,mostanában csomót dumálok és MSN-ezek vele.Általában sosem ráz le,mindíg elvagyunk.Mostanában elég bizalmas dolgokat is mondott nekem,amit eddig nem.Nem tudom eldönteni szimpla barát vagyok neki mint eddig is,vagy akarhat valamit.Hogyan tudhatnám meg hogy többet jelentek e neki mint egy barát?Nem akarok nyíltan rákérdezni,elég ciki.Szerintetek?
2010. dec. 1. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki h gyere el velem valahova..vagy gyere dumáljunk..hivd el élöben is...én tudom ha msn en toljátok akkor abbol semmi nem lessz... élöben is kell...;)
2010. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem
2010. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:D imádom az ilyen embereket...stilus...:D elsö voltam...xD
2010. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nos srác! ha bizalmasabb dolgokat is elmondott az azt jelenti,hogy bízik benned, ez jó.

egymás mellett ültök?ha igen kontaktust teremts érintsd meg a kezét,combját.bókolj neki, és ha bátor vagy és meghitt pillanatban vagytok akkor nézz mélyen a szemébe és közeledj az arcához,majd csókold meg

nem lenne igazán belőle rossz dolog.

2010. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Talán kérdezd meg tőle...
2010. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
suliba szemezzetek.. hívd el mc donalds-ba, moziba, akárhová..
2010. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
haza is kísérheted esetleg
2010. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SŐT 2 SZILVÁSBUKTÁT IS CSINÁLHATSZ AZT MÉGJOBBAN XSZERETEM :d
2010. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!