Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő meghódított, most rajtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő meghódított, most rajtam a sor. De hogyan?

Figyelt kérdés
A lány meghódított engem, most rajtam a sor. Kb. másfél éve ismerkedtünk meg, most gyakorlatilag együtt lakunk, pár hónapja. Ő hódított meg, hónapok alatt, nehezen került közel hozzám. Ő bulizós típus, ismerkedés, széles körök, én stabil, szűkebb baráti körrel vagyok, az nekem elég. Jövőt tervezünk, de ő még nem áll készen a hagyományos értelemben vett kapcsolatra. A kapcsolatunk az én türelmemen, kitartásomon múlik szerinte, merthogy tudtam, mire vállalkoztam, én pedig tényleg végig akarom csinálni. Ugyanakkor egyre inkább 30 évnyi házasság szaga van a dolognak, kötődünk, szeretünk, de hátra vagyunk dőlve, vagyunk egymásnak s kész. Most rajtam a sor, hogy "meghódítsam", ehhez adjatok tanácsokat. Egymás megismerésén túl vagyunk már, akkor meg honnan, hogyan, merre?
2013. jún. 11. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nincs közös pont társág ügyileg. Úgy pedig nehéz. Én majd' 5 év alatt a párommal soha nem unatkoztam, kezdetektől bevontuk egymást a másik társaságába, így kvázi mindig van valami közös dolog, ami épp eléggé változatosság teszi a kapcsolatot.
2013. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átéltem egy ilyet.Azt tudom tanácsolni,gondold végig,a testi vonzalom,az a bizonyos szikra megvan-e még.Tudtok-e úgy egymásra tekinteni,mint férfiara és nőre?Ha ugyanis az érzés barátivá szelídült,kevés a megmentés esélye.Ha nem így van,dobj fel valami közös programot kettesben,amit még nem csináltatok,amit régóta terveztetek,lepd meg valamivel,amire régóta vágyott,okozz neki bármilyen módon sokkoló meglepetéseket.Újulj,változz egy kicsit Te is,vedd rá őt is erre.A szexben eszeljetek ki új pózokat,megoldásokat.
2013. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van közös pont, alakul egy közös baráti kör, ami mindkét oldalról bővül, ez a dolog pedig ad egy löketet a dolognak. De vannak völgyek, most is éppen. A különbség köztünk, hogy én a kört nehezebben bővítem. Ismerkedek, de a barátkozás nálam hosszabb folyamat. Ő időnként pörögni akar, olyankor meg nem mindig bírom tartani a tempót. Én ki akarok mozdulni a lakásból, vele együtt, felfedezőút, akármi, de neki más elfoglaltsága van, barátnővel kávézni, elmenni tombolni stb.

A szikra is nagyon, kiszámíthatatlanul változik, képes fél nap alatt elmúlni, majd akár egy csettintésre robban. Egy kirándulás, közös barátokkal, akár kettesben, egy jó időre lendületet ad. Én igyekszem változni, néha visszacsúszok, a türelmemmel, mikor látom, nincs akivel kezdeményezni. Mert épp az történik, hogy azt várja, intézzek, de mikor oda kerülünk, hogy na, ma menjünk valahova, bocs, van programom. Tudomásul veszi, mire van szükségünk, de ennél többet nem igazán észlelek az elmúlt 1-2 hétben. Biztosan változik, de azért én szeretném ezt minél hamarabb, még féltem a dolgunkat, nem csak tőle, magamtól is.

2013. jún. 11. 12:51
 4/4 A kérdező kommentje:
A másik, én most szeretnék megélni dolgokat, ő a jövőnkre készül, néha ő maga igyekszik tudatosan takaréklángon tartani a dolgot, a jövőnk érdekében (itt múlik a dolog a türelmemen), rövidtávon el tud fogyni a türelmem, ezután ő maga aggódik, hogy nincs rendben. Bonyolult a helyzetünk :)
2013. jún. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!