Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy bűn ha egy párkapcsolatban lévő férfi megnéz egy nőt?

Figyelt kérdés
Megnézi hogy jól néz ki.
2013. jún. 7. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenki megteszi, de ha nem vagy bunkó, akkor ezt nem barátnőd előtt teszed.
2013. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amíg csak nézed, addig nincs gond. Persze, ha lehet, akkor ne a barátnőd előtt.
2013. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem

én is azt teszem akár még ha velem is van a párom

2013. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem nyálcsorgatva stírölöd és füttyögsz utána az nem bűn. Diszkréten csináld.

Egyébként mi csajok is megnézzük a jó pasikat titokban.

2013. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nők még jobban megnézik a nőket.:)
2013. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem bűn. Én is megnézem a jó nőket, pedig hetero vagyok.

N

2013. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egy szép nőt én is megnézek nőként, holott nincs semmi "hátsó szándékom".
2013. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

De, bűn kérlek szépen!

Az egyik legeslegrosszabb és legbűnkóbb "szólás-mondás" (biztos, hogy újkeletű, nem az igazi népi) : "Hűséget fogadtam, és nem vakságot."


Vakságot is fogatsz, ha komolyan, tényleg, vérremenően szereted, vele tervezed a jövőt, blablabla....


Végre összejöttetek, végre szeretitek egymást, végre együtt vagytok..... Akkor csak ő van, senki más! ❤

2013. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8: Hány éves vagy? 12? Lépj már túl a Disney hercegnős mesefilmeken.


Én nő vagyok, egy szép nőt én is megnézek diszkréten, pedig nem vagyok leszbi és egy picit se vágyom rá, helyes pasikat is megnézek, sőőőt!!! Múltkor egy nagyon szép 6 éves forma kislányt is nézegettem a játszótéren amíg az enyémek mászókáztak, mert egy formás babaarcú szépség volt.

Ja, és egy férfi ismerősömmel is beszélgettem múltkor, mesélte hogy az uszoda öltözőjében volt egy másik pacák, akinek eszméletlen jó teste volt, nem kigyúrt de formásan kidolgozott. Pedig nem homo, és ha a másik rákacsintott volna, akkor az ismerősöm kétségbeesetten szaladt volna el...


Attól, hogy valakinek párkapcsolata van még nem szűnik meg a világ körülötte, ha egy csinos nőt lát, még nem biztos hogy le is feküdne velem, csak úgy tekint rá, mint egy szép virágra, egy aranyos gyerekre, egy formás szoborra....

2013. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Múltkor egy nagyon szép 6 éves forma kislányt is nézegettem a játszótéren amíg az enyémek mászókáztak, mert egy formás babaarcú szépség volt."


Mert szerinted ilyesmire értettem?

Én most úgy érzem, hogy _nagyon_ kicsavartad a szavaimat.

Az mind igaz, amit leírtál, mind igen helyes nézet, de mégis azért írtad le, hogy kiforgass a szavaimból.

=(


Egyébként 19 vagyok. Tán baj?

2013. jún. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!