Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? van e még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? van e még esély hogy folytatódjon a kapcsolat

Figyelt kérdés
2 héttel ezelött a barátnőmtől szünetet kértem mivel nem mentek jól a dolgok , és azt hittem így megoldódik. De a szünet csak 2 napig tartott mert hiányzott a lány. Ezután találkozót kértem tőle de a lány nem mondott semmit , sírt . Azóta sem tudtuk megbeszélni a dolgokat , mondhatni szakítottunk pedig rengetegszer elmondtam mennyire szeretem meg hogy csak azért kértem a szünetet hogy elfeledjük a problémákat , megmaradjon a kapcsolat . Tudom hogy a lány szeret engem , és én is őt ő 15 én 16 éves vagyok 3 hónapig jártunk. Lécci ne anyázzatok le emiatt , már tudom mit hibáztam csak azt nem tudom hogy most mit tegyek? Hogyan folytassam a lány visszahódítását ?
2013. jún. 11. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tökölj! Cselekedjél! Már ma menj el hozzá és figyél egy csokor virágot és egy doboz bonbont!!! Hajrá!
2013. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat lehetett az ahol 3 hónap után szünetet kellett kérni. Én is sírtam volna a lány helyében.


A párkapcsolatban a gondokat együtt kell megoldani nem pedig különválással. Azt arra szokták kérni ha valaki nem tudja, hogy már megszokásból szereti-e a párját vagy tényleg érez iránta valamit.

2013. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen már tényleg bánom , miből lehet látni hogy már nem érdeklem -e vagy csak kéreti magát ??
2013. jún. 11. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!