Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Barátommal megbeszéltük tegnap, hogy ma nála alszom. Délután mikor végeztem, felhívtam hogy megbeszéljük, hogy pontosan mikor és hol találkozzunk. Beszéltünk pár szót, majd közölte hogy pár pillanat múlva vissza hív. Eltelt 1 óra, akkor újra hívtam, de már berágva, hiszen 1 órát vártam rá, ez alatt egy sms-t nem volt képes írni... Mondtam neki, hogy így elment a kedvem a találkától, mivel ennyit igazán megtehetett volna, hogy szól, hogy "héé, ne várj mert nem érek rá, később hívlak". Amúgy kocsiban ült és elvileg nem hallotta mit mondok, ami azért furcsa, mert előtte simán tudtunk beszélgetni pár percet, nem hallottam körülötte semmi zajt... Nos elmondása szerint én vagyok az értetlen és hisztis, mert 1 óra várakozás elvette a kedvem. Mindezt veszekedve közölte, pedig én nem kötöttem belé, kértem hogy értse meg: elment a kedvem, így inkább tanulnék. (ő mindig azzal jön, hogy a kötelezettségek az elsők, mert szerelemből nem lehet megélni. ez jogos, de ezen az elven nekem a tanulás most az első, mert szerelemből nem lehet érettségizni...)

Mikor beszéltünk és veszekedett, hozzám vágott egy ilyet, mikor mondtam, hogy 1 óra elteltével is én kerestem őt, hogy "senki nem kérte hogy hívj". Erre mondtam: "rendben, akkor nem hívlak többet, ha nem kéred előtte", majd letettem.

Elhatároztam, hogy most kicsit "megleckéztetem" és nem keresem, sőt nem is reagálok ha ő keres... (eddig 1x hívott, de nem vettem fel, 1x írt fb-on, de nem írtam vissza, ill. 1 sms-t írt, de arra sem reagáltam.)

Hülyeség amit csinálok? Olyan rossz érzésem van... De közben nincs kedvem megint megalázkodni, és azt mondani hogy "oké szívem igazad van", mert úgy érzem nincs igaza (már csak ahogy beszélt, az sem jogos!).

Mit csináljak?? Ma vagyunk együtt 7 hónapja, ezt akartuk ma megünnepelni.

19 évesek vagyunk


2013. jún. 11. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk noj fel egy kapcsolathoz.
2013. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!