Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele, de hiányzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, de hiányzik, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ma szakítottam a párommal.Vagyis közöltem vele jobb lenne külön utakon folytatni.Voltak húzásai amiket eddig eltűrtem mert szeretem,de besokalltam.Valahogy elszakadt nálam az a bizonyos cérna.De most meg olyan üresnek érzem magam,bánt hogy szakítottam vele,pedig meg könnyebüllést kéne éreznem,az elmúlt hetek miatt.Még sem érzem azt,hogy nekem most sokkal jobb :( Fáj a hiánya,fáj hogy nem lehetek vele.Szerintetek se vagyok normális?
2013. jún. 4. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha szereted tényleg akkor ez természetes.

Legyen kis tartásod és keress mást.

2013. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, hogy pár órával szakítás után nem csattansz ki a boldogságtól...
2013. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mik történtek az elmúlt hétben?
2013. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
holnap békülős dugás lesz
2013. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elég sok minden.Állandóan bunkó volt,beszólogatott.Nagyon sokszor hisztizett a barátaim miatt.Szinte el akart tőlük tiltani.Mert szerinte az összes barátom nyomulna rám ha tehetnék.Szóval féltékeny volt.

De ezeket még úgy ahogy le nyeltem,de azt már nem bírtam el viselni,hogy az elmúlt pár napban semmibe vett.Alig szólt hozzám,így akart büntetni az miatt,mert szóvá mertem neki tenni,hogy a kedves csaj barátai posztolgathatnak vele közös képeket,én meg a barátnője nem.Szóval elég stresszem heteim voltak,mindig féltem hogy mikor borul ki,és veri be a hisztit pasi létére.

2013. jún. 4. 23:13
 6/12 anonim ***** válasza:
ez elég durva, meddig voltatok együtt? hány évesek vagytok. ne sajnáld ezt a pasit. találsz jobbat.
2013. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

27 évesek vagyunk mind a ketten.

Most lett volna 23-ikán fél éve,hogy együtt vagyunk :(

2013. jún. 4. 23:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Fél éven keresztül ezt csinálta és te csak most sokalltál be??:O

Eleve fel sem vállalta a kapcsolatotokat(innen úgy tűnik)

meg úgy ,hogy csak "használt"...

Sz,ard le és felejtsd el

2013. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen most sikerült arra a pontra eljutnom,hogy ez így nekem már túl sok.Barátaim szerint örüljek,hogy megszabadultam tőle,mert szerintük csak teljesen tönkre tett.Ebben igazuk is lehet,mert eltűnt az a vidám,cserfes kissé bolondos lány aki voltam.Helyette maradt a komor,állandóan depis és nyugtatókon élő én.De akkor is hiányzik,és képtelen vagyok gyűlölni vagy nem szeretni.Ez meg annyira dühítő,hogy megtudnám magam pofozni.
2013. jún. 4. 23:32
 10/12 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm épp a pszihiátrián van egy ilyen pasi miatt,nagyon hasonló a történetetek
2013. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!