Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a 'kinek kell megtenni az első lépést' témáról?

Figyelt kérdés
Fiúknak vagy lányoknak? vagy ez hülyeség?:D 15/L
2013. jún. 11. 17:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
konzervatív vagyok ezért a fiúnak
2013. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, ha már a nők kisírták az egyenjogúságot maguknak, akkor tegyék meg ők. Különben nem lesz semmi.
2013. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A párom és az én esetem: nekem tetszett párom, már ismertük egymást legalább egy éve. Igyekeztem felé mutatni, hogy mennyire bejön, erre Ő nem vette a lapot. Heteken át próbálkoztam, míg végül meguntam a helyzetet és nyíltan megmondtam neki a dolgot. Egy kicsit zavarban érezte magát, bevallotta, hogy feltűnt neki valami, de nem merte elhinni, mert hogy neki soha nem volt szerencséje a nőknél és hogy tetszettem már neki jó ideje, de annyira szépnek és okosnak tartott, magát meg ledegradálta, hogy nem mert kezdeményezni, mert félt a visszautasítástól, így nem mert lépni. Közbe játszott persze az is, hogy azt hitte járok valakivel. Tudni kell rólam, hogy a legjobb barátaim fiúk és eggyel együtt is lakom. Kijavítottuk a félreértést és azóta jól megvagyunk. imádom Őt és Ő is engem. Ma már tökmindegy ki kezdeményez.
2013. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es hát hogyne..

csak ha a férfiak lennének elnyomás alatt akkor nem ezt mondanád. nem értem, miért kell az egyenjogúságot idekeverni amikor semmi köze a témához. szerintem tanulj egy kicsit és akkor nyilváníts ilyen jellegű véleményt

2013. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14


Nonstop megy a rinya a modernizációról, meg hogy ne legyünk konzervatívak, haladni kell a korral - amit kötelezően be is tartatnak - egyedül ebben az egy dologban rikácsolják az utoljára a világháború alatt kivitelezhető dolgot - hogy a csávó legyen ilyenolyan "lovag" fizessen mindent - cserébe viszont a nő befogta a száját és főzőtt meg takarított.


Ellenben most! Férfi oldalról minden maradjon csak úgy mint 80 éve, cserébe viszont kb. semmit nem kapnak mert a többi dologban "egyenlőség" legyen. Kivéve persze ha fizetni kell mert akkor fizessen az a barom azért van. És manapság nincsenek agyonfizetve...

2013. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9:46, azért kell,drágaságom, mert igenis van köze a témához. Lehet, hogy szerinted nincs, de ez a felfogás nem lep meg, az egyenjogúság mellett nagyon döngettétek a melleteket mikor egyenlő fizetésről, elbánásról van szó, de kérlekszépen ezzel az is együtt jár, hogy akkor tán nektek is lehet kezdeményezni, nem kell ránk várni.
2013. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15/ Kit érdekel a modernizáció? Haladni a korral? Mutasd meg, hogy hol szerepel ez a törvényben? Mindenki úgy él ahogy neki az tetszik. Az, hogy egyesek milyen környezetben vannak, arról maguk tehetnek.

Nekem soha nem kellett azért rinyálnom, hogy az adott fiú/férfi velem legyen, soha nem mentem rá, bármennyire is tetszett, mert megtette az első lépést, minden jel nélkül. Nem élek olyan körülmények között ahol olyan emberek lennének mint te, mert itt igen is számítanak a hagyományok. Pont ez a modernizáció öli meg az emberben ezt. De te nem is értheted ezt.

Soha nem érdekelt, ismétlem SOHA nem érdekelt a pénz, ha kellett addig gyűjtöttem amíg el nem tudtam vinni a páromat vagy meg nem tudtam neki venni valamit a saját pénzemből, a SAJÁT pénzemből. Nem szeretem a drága dolgokat és azt se ha költenek rám. Ezért sem hagytam, hogy a párom fizessen. Nálam mindig jelen volt az életemben az a szó, hogy megosztás és normális bánásmód a másikkal szemben. Az, hogy a nőknek a pénz számít egy erős általánosítás, nem tudom miért kell egy ostoba szöveg alá vonni minden értelme embert.

Ennyi a különbség a között, hogy valakit , hogy nevelnek és a társaság vagy adott esetben a környezete, hogy el tud zülleszteni. Szóval nekem ne akarja senki megmagyarázni,mi hogy is van.


16/ Egyáltalán nem sorolható egy témához a kettő, de nyilván te nagyon okos vagy. Nem tudom mit csináltál volna, ha nem csinálhattad volna azt amit a szabad akaratod diktál, le lettél volna korlátozva. A nők végezték ugyan azt a munkát amit egy férfi csak éppenséggel sokkal kevesebb pénzért. Példaként legyen egy férfi díja óránként 200 Ft míg egy nőé 50 Ft. Gondolom neked ez korrekt lett volna.

2013. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!