Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem első látásra? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges :)

Mondom ezt srácként.. :D

2012. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ahaa. van olyan.
2012. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Megtörténhet, velem mondjuk ezt volt. ^-^
2012. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Megeshet..:))
2012. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Városi legenda...
2012. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem összekeverik a szerelmet a vonzalommal, fellángolással. Ahhoz, hogy valakibe szerelmesek legyünk ismernünk kell az illetőt, az meg nem megy egy pillanat alatt... Hogyan szeretnénk bárkit is, ha nem ismerjük? Ilyenkor mégis kit szeretünk, ha nem tudjuk megmondani kiféle-miféle az illető?
2012. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
létezik:)
2012. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kocka555000 válasza:
létezik ezt garantálom mióta meg látam 1 csajt azóta a b.nöm :)) beleszerettem az elsö látásra :)) komolyan mondom azt hogy létezik :)))
2012. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Letezik. 4 evig voltam szerelmes egy sracba ugy, hogy elso latasra beleszerettem. Egy evig csak platoi szerelem volt, aztan osszejottunk.
2012. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!