Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a pasitoknak lenne egy ilyen 'barát-nője'?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint fél éve vagyunk együtt, minden szép és jó, apróbb veszekedések vannak azért. Van egy lány, akivel minden nap beszélnek face-n, és hetente többször találkoznak, néha kettesben is. Most hallottam egy bnőmtől, hogy hétvégén látta őket egy kocsmában, és csak azt látta, hogy nagyon közel voltak egymáshoz + apróbb érintések... most mit kéne gondolnom? Nem rendezhetek jelenetet, pedig legszívesebben...Gyanús, hogy van köztük vmi?

2013. jún. 11. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én páromnak van, nem zavar sok vizet. megismertem, most már én is jóban vagyok vele. eljárunk 3an is, de az sem zavar,ha ők ketten találkoznak.
2013. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez mindig kényes téma. Nekem is van ilyen fiú barátom, de mikor van párunk tartjuk a sok lépés távolságot, már csak a félreértések elkerülése végett is...
2013. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy a párod akar e tőle valamit, vagy tényleg csak baráti a kapcsolatuk.
2013. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz téma. Nekem is van nagyon jó fiú barátom, akivel kiskorom óta jóban vagyok, és mintha a tesóm lenne, soha nem akartunk egymástól többet. Meg párom legjobb haverjával is nagyon jóban vagyok, meg a bátyjával is. De én velük amúgy se szoktam ilyeneket hogy "nagyon közel voltak egymáshoz + apróbb érintések", ha meg párom van, akkor meg főleg. Én mindig azt mondom, a haverkodással semmi baj, nekem is van sok fiú spanom, meg a barátomnak is lány haverjai, ez rendben van, de mindig tudni kell a határt. Nem zavar, ha beszélget más csajokkal, de ha az érződik, hogy más is van ott, akkor szólnék neki.

Beszélj a barátoddal, hogy bánt a dolog.

2013. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom egy fiú. Előbb ismertem meg ,mint a páromat. Nagyon szoros a barátságunk,sok mindent köszönhetek neki,és ő is nekem. De ez nem jelenti azt,hogy van köztünk ennél több. Mi is találkozunk kettesben. Párom ismeri,jóban vannak. Nálunk nem jelent gondot.
2013. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!