Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyat vágott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyat vágott a fejemhez, hogy köpni, nyelni nem tudtam hirtelen. Ti hogy reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt.Egy vitába keveredtünk amikor azt vágta a fejemhez,hogy hiába szeretem ő azt érzi,hogy ha nem fekszik le velem akkor én előbb-utóbb elhagynám vagy megcsalnám.Természetesen erre egy jó nagy hatásszünet után azt válaszoltam,hogy hülyeségeket beszél de hát... Szerintetek elvárhatja egy lány azt egy előtte rendszeresen szexuális életet élő férfitől,hogy felhagyjon a szexuális életével érte ?

2013. jún. 11. 23:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
93%
Tehát megcsalnád és elhagynád? Az utolsó mondatból ez esik le, szóval igaza van
2013. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
60%

A szex mennyisége a legkisebb gond a kapcsolatotokban...

Különben nem, nem elvárható (leszámítva a kapcsolat eleji ismerkedést). A szex egy nagyon fontos pillére egy kapcsolatnak

2013. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
azt még hozzáteszem,hogy még nem feküdtünk le egymással,ha ez nem derült ki.
2013. jún. 11. 23:29
 4/68 anonim ***** válasza:
73%

Igen, elvárhatná, hogy feltétel nélkül szeresd, és ne csak akkor, ha dughatod.

Mellesleg min vagy kiakadva? Igaza volt abban, amit a fejedhez vágott.

2013. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
12%

azért szerintem az elég durva h néhányan képesek évekig is elhúzni a szeretkezést

ennyi idő alatt tuti valaki félrekufircol

de 4 hónap alatt is megeshet

2013. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
42%
Minden vita megoldása: egy jó szex.
2013. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
megcsalni nem csalnám meg, viszont ha innentől le kéne mondanom a szexuális életemről,akkor valószínűleg elhagynám.
2013. jún. 11. 23:29
 8/68 anonim ***** válasza:
mondd meg őszintén: elhagynád vagy nem?
2013. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
39%

abban igazad van azért h ezzel a testi kötődéssel ne hagyj fel mert mondjuk eléggé erősítené a köteléket

nem mindegy meddig váratnak fél év szerintem az a max

2013. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim válasza:
11%
én nem érzem azt, hogy tudnék egy olyan embert szeretni, akivel nem volt/nem jó a szex. hozzátartozik pont.
2013. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!