Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyat vágott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyat vágott a fejemhez, hogy köpni, nyelni nem tudtam hirtelen. Ti hogy reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt.Egy vitába keveredtünk amikor azt vágta a fejemhez,hogy hiába szeretem ő azt érzi,hogy ha nem fekszik le velem akkor én előbb-utóbb elhagynám vagy megcsalnám.Természetesen erre egy jó nagy hatásszünet után azt válaszoltam,hogy hülyeségeket beszél de hát... Szerintetek elvárhatja egy lány azt egy előtte rendszeresen szexuális életet élő férfitől,hogy felhagyjon a szexuális életével érte ?

2013. jún. 11. 23:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

#59: Valóban. Mit képzel, hogy élvezi a barátja kényeztetését, és még képes is elmenni. És mit képzel, hogy szüzen, valószínűleg kevés tapasztalattal még nem tökéletes a technikája, és még javítani kell rajta... Komolyan mondom...

Apropó, kérdező: ha segítenél neki, és megmutatnád, h h a legjobb neked, akkor biztos belejönne. Van akinek ahhoz a gondolathoz is hozzá kell szokni, hogy szájjal csinálja, szóval türelem. egyébként mivel úgy érzi, hogy szex nélkül elhagynád vagy megcsalnád, ezért feltételezem, nem bízik meg benned annyira, hogy így is csinálja.. Mert így nagyon megalázónak érezné. Csak türelem!

2013. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot mindenkitől, igyekszem megfogadni őket.
2013. jún. 12. 21:26
 63/68 anonim ***** válasza:
39%

az én meglátásom szerint a csajszi folyamatosan tesztel téged,ahogy a nőknél ez eléggé bevett szokás.

és ha belemész,vagy konkrét választ adsz neki egy a kérdésben szereplő agyf@sz kérdésre,akkor elbuksz.

a csajod meg ahogy leírod elég keményen tolja a játszmákból a paraszt verziót.

az ilyen kérdésekre a válasz ennyi-aham,micsoda persze,jah.

nyugtázod és nem mész bele,megmutatod,hogy nem irányíthat,nem húzhat be idiótaságba semmilyen szinten és nem bukod el a gyökér shit tesztjeit.

ha huzamosabb időn keresztül ilyen szinten tud uralkodni rajtad,akkor bukta van,ezért is nem dug veled.


a dugás dolognál meg zsarold.

együtt vagytok megy a simi,vennéd le a bugyiát,de ellökdösi a kezed.

te gondolom lazán nyugtázod,ahelyett,hogy büntetnél.

büntethetsz a hangulat megszakításával,villany felkapcs,zene lekapcs.

és a figyelmed megvonásával,otthagyod és elkezdesz gépezni mondjuk.

ha a nő akar tőled valamit,akkor jönni fog engesztelni és örömet okozhatsz neki,és ő neked dughattok utána.

de ha ennek ellenére még neki áll feljebb,akkor ott hagyod a francba és hazajössz,vagy leszel olyan úriember,hogy megvárod míg felöltözik és hazaviszed.

2013. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
#63: Jól vagy? Mi ez a sok hülyeség?
2013. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
#64: no vagyok, valamennyit hallottam mar errol a pua-rol, es ugy gondom, hogy a kevesbe ertelmes lanyoknal ez tenyleg bevalik.
2013. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

ma 09:51


Kevésbé értelmes lányok??? Megütött a front vagy mi a....???

Egy szűz lányról beszélünk....nem értem hogy te ezt h gondoltad? Vagy neked így vették el a szüzességed? Hogy jól megbsztak "oszt cső"???

2013. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Nem a kerdezo baratnojerol beszeltem, akkor valoszinuleg azt irtam volna, hogy a "kevesbe ertelmes lanyok, mint peldaul a kerdezo baratnoje..."

Egyebkent en nem ismerem ezt a lanyt, se az ertelmi kepessegeit.

Egyebkent a kommentem elejen a "#64" azt jelenti, hogy a 64es valaszolo valaszara reagaltam, annyit szerettem volna tudtara adni, hogy nem feltetlen hulyeseg, amit a 63 irt. Ennel nyilvanvalobban nem tudtam volna ezt kifejezni, esetleg meg annyit odairhattam volna hogy "off". Bar en azert elgondolkodnek a helyedben, hogy lehet meggondolatlanul ugrottal nekem. Tan teged is elkapott a front?:)

2013. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 18:15


Én úgy értelmeztem, hogy te vagy maga a 63-as is...ezért nem szeretem ha az emberek még a nicknevüket sem merik felvállalni egy anonim oldalon...


Amúgy igen, a vizsgaidőszak plusz front nyerő páros nálam :) :S

2013. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!