Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy először visszautasítottak (vagy Te utasítottad vissza Őt), aztán mégis összejöttetek?

Figyelt kérdés
Miért gondolta meg magát? Vagy Te miért gondoltad meg magadat? Mivel hódított meg? Vagy Te mivel hódítottad meg?
2009. okt. 10. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:

alig vártam, már h. összejöjjünk, nem akartam elutasítani! hisz már olyan rég vártam rá!

csak egyikőnk sem mert lépni...

de ennek már ezer éve...:P

2009. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mielött összejöttem a barátommal többször bepróbálkozott nálam és 2x is nemet mondtam. Harmadjára már beadtam a derekam, mert elötte sokáig nem próbálkozott viszont több időt töltöttünk együtt (egy haveri társaságban voltunk).

Valami megfogott benne, már fogalmam sincs mi és még a mai napig sem tudom, de van benne vmi ami neked nagyon bejön :) Külsőjében is és a belsőjében is. Nagyon szeretem őt és már 2 éve ennek :)

2009. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam. nem neked hanem nekem :) uccsó sor
2009. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés persze, hogy miért utasított vissza. Meg szerintem az se mellékes, hogy hogyan.
2009. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már nagyon akartam, hogy összejöjjünk és randizzunk, mindig ő lépett, és amikor először kért találkát igent mondtam, de a találka előtt két nappal lemondtam. Az volt bennem, hogy tudom, hogy ő milyen fiú és, hogy nem fog több találkozást kérni, ezzel tisztában voltam, és inkább lemondtam róla, mer megtudtam, hogy egyik osztálytársammal beszélnek a találkozásról (mármint h ők ketten találkozzanak) de kiderült, h az csak tényleg baráti lett volna egyik sem akart a másiktól semmit sem.A fiú nem nagyon értette, h mért mondtam le, de kellemeset kellett benne csalódnom, mert rá egy hónappal újra találkozást kért :) arra már igent mondtam és el is mentem, és összejöttünk és együtt vagyunk a mai napig, igaz volt köztünk egy kis szünet...de már minden a legnagyobb rendben.
2009. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De jó ilyeneket olvasni!

Engem is visszautasítottak, most hanyagolom az illetőt, két hete, de szeretném újra megpróbálni, egy kis idő múlva, ezért kérdeztem erről. Köszönöm!

2009. okt. 10. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
én ismertem egy párt,a fiu bepróbálkozott nála általános iskolában 8.osztályában,és középiskola 11.ben ujra,és akkor már összejöttek,azóta is együtt vannak.
2009. okt. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a párommal elég sokáig húztam. Négy hónapig próbált meghódítani, és mindig elutasítottam, de a végén a kitartása meghozta a gyümölcsét. Azóta is együtt vagyunk. Ennek már két éve és hét hónapja. :)
2009. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!