Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan fiúval, aki veled csalta meg a (mostmár ex) barátnőjét?

Figyelt kérdés

Az a szitu,hogy ismered a srácot régóta,majdnem jártatok is,aztán lett egy barátnője,és ez alatt megcsalta veled.Most a barátnő már nincs a képben,és elvileg még mindig téged szeret.

Meg tudnátok benne teljesen bízni?


2013. jún. 12. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha bolond a fejed akkor járjál vele. Téged is átfog verni:D
2013. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a teljes megbízás az túlzás de idővel azt is talán egy próbát megérne simán
2013. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen: ha már feltörtük a tojást, süssünk belőle rántottát.


Bár ez csak hipotetikus, mert nem lennék semmilyen kapcsolatban harmadik.

2013. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Azért nézzük csak ezt meg jobban! A kérdező mivel különb a srácnál?! Tudta, hogy foglalt a pasi, mégis hempergett vele! Egyikben sem lehetne teljesen megbízni, szóval, pont összeilletek, hajrá! :)
2013. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Eleve úgy teszed fel a kérdést, hogy a kérdezők szájába adod mit válaszoljanak. :-)

Ebből már le lehet szűrni, hogy eleve te sem tudsz megbízni benne, itt csak megerősítést kérsz.

2013. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően hogy bízol olyanban, akiről tudod hogy veled csalt meg mást, akit úgymond szintén "szeretett"?
2013. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hiába, hogy velem, de megcsalta a barátnőjét, és még el is hagyta egy másikért (hiába, hogy én vagyok az a másik). Én nem tudnék benne igazán bízni, mert ugyanezt bármikor megteheti velem is.

Persze, ha már évek óta egymásba vagytok bolondulva, akkor talán adnék egy esélyt a dolognak. DE akkor miért mással járt, és miért kellett neked 3.nak lenned? Azért nekem ez is elég gyanús lenne. Mindenesetre ha bizonyít, természetesen megpróbálnám.

2013. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerettem,de akkor még nem álltam készen egy kapcsolatra.Ez 5éve volt,most leszek 18.Nem várhatott rám,meg volt köztünk mosolyszünet is.Mikor kibékültünk,akkor már megvolt a barátnője..Mikor megtudtam hogy van,és mondtam hogy ezt nem kéne,akkor azt mondta,az az ő dolga.Én nem kezdeményeztem utána,de ellenállni már nem tudtam neki.
2013. jún. 12. 17:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Öt éve kavartatok? 13 éves voltál? Azt még büntetik...
2013. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor a max egy ölelés meg puszi volt..azt nem hinném,hogy büntetnék
2013. jún. 12. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!