Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy nálatok butább, műveletlenebb emberrel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szeretne velem összejönni, hihetetlenül jól néz ki, rendes és kedves, mégis érzem kettőnk között ezt a különbséget és nem tudom, hogy mi sülhetne ki így a dologból.
2013. jún. 7. 17:11
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
83%

Ez teljes mértékben értékrend-függő.

Nálam pl. első helyen áll az intelligencia, a műveltség, a külső huszadrangú szempont, úgyhogy én egész biztosan nem jönnék össze vele. De ez én vagyok.

2013. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
És melyikőtök a műveletlenebb?
2013. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Az,hogy kevésbé iskolázott,nem azt jelenti,hogy kevésbé intelligens vagy tájékozott.Ha ismered a srácot,és mégis úgy érzed,nem egy szellemi fenomén Hozzád képest,inkább hagyd.Ez a későbbiekben még gondot fog okozni,és hidd el,egy buta ember igazi énje megmutatkozik a későbbiekben.Értem ez alatt,hogy valószínűleg csak az elején nagyon kedves Veled.Hiszen akkor még mindenki a legjobb énjét mutatja a másik felét.
2013. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy a te esetedben mit takar a műveltség ?:D
2013. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
67%

Ha mondjuk nem végzett egyetemet/főiskolát, de intelligens és művelt, akkor igen. Ha buta, műveletlen, akkor nem.

21l

2013. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
38%
Műveletlenség alatt mit értesz? Netán az iskolában megszerzett bizonyítványok milyenségére, mennyiségére gondolsz?
2013. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
73%
Hát ki mit gondol müveltségnek. Van nem tom hány ember akinek diplomája van és full hülye dolgokat mond, olyan agybutitó müsorokra mondja hogy jó mint a barátok közt, éjjel nappal bp stb. Azt vannak olyanok akik full értelmesek de nincs diplomájuk. Sokszor pedig kiderül hogy nem ők akik nem értelmesek ha nem pont fordítva. Szal ha lehet ezt bővebben is kifejthetnéd.
2013. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
23%
# 6: Bizonyos mértékig az iskolázottság is szempont! Én pl. felnőttoktatásban tanítok, az élethosszig tartó tanulás iránt köteleződtem el, akkor nem tudok olyannal együtt lenni, aki számára nem érték a tanulás!
2013. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy én annyira művelt lennék, de rengeteget olvasok, rengeteg filmet megnézek, ilyen téren nagyon tájékozott vagyok. Ő meg szerintem még életében egy könyvet nem olvasott el. Persze, emiatt nem nézem le, nem lehet mindenki ugyanolyan beállítottságú, csak.. különbség, na.
2013. jún. 7. 17:19
 10/49 A kérdező kommentje:
Iskolába már nem jár, hanem dolgozik. Én meg még gimis vagyok és mindenképp tovább fogok tanulni.
2013. jún. 7. 17:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!