Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm rózsaszín ködbe esett, totál szerelmes, se nem lát, se nem hall. Felébresszem?

Figyelt kérdés
A kérdést kiegészíteném azzal, hogy gyerekorri barátnőm a lány. Mindent megbeszéltünk, de már lassan 2 hónapja, mióta szerelmes semmit sem, kb. 3 hete nem beszélek vele. Mert odáig jutott a kapcsolatunk, hogy a szülinapomon se köszöntött meg. Úgy tesz,mintha nem történt volna semmi sem. Jó párszor kihúztam sok mindenből, de nem ez a lényeg. Mit tegyek! Beszéljek vele, v várjam, hogy ő keressen? Hozzáteszem még nekem kellemetlen, neki nem ez az egész.:(
2008. jún. 20. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Féltékeny vagy, mert belesett egy fiúba és őt fontosabbnak érzi, mint téged?

Nem tudod felébreszteni, legfeljebb csak magadra haragíthatod ilyen hozzáállással.

2008. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,ahogy mondtad, szerintem érdemes lenne vele ezekről a dolgokról elbeszélgetned.Mondd meg neki h ez így nem pálya....Ő a legjobb barátnőd még mindig,és szeretnéd ha azok is maradnátok..és rosszul esik neked az h hanyagol..megérted h szerelmes...de azért nem kéne ilyen szinten leszarnia téged...
2008. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hinném h ez féltékenység...gondolj bele..lenne neked 1 legjobb barátod v barátnőd,és akkor igy egyröl a kettöre "otthagyna" te mit éreznél?
2008. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá féltékeny, nem erről van szó!Nekem is van párom, de attól még nem vettem fel a szemellenzőt, totálisan nem fordultam ki önmagamból. Az esik rosszul, hogy elfelejtette azt, hogy nekem is igenis fontos a barátságunk.
2008. jún. 20. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én együtt érzek veled....1 percig se gondoltam h féltékenységről van szó...amit írtam,szerintem fogadd meg...beszélj vele:)
2008. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyenez volt a helyzet. Próbálj vele erről a dolgokról beszélni, mert ha nem teszed meg ezt most az elején, akkor úgy jársz mint én. 18 évig voltunk jóban rosszban barátnők, a legjobb barátnők. Megismerkedett egy sráccal, majd egy év után feleségül ment hozzá, elköltözetk (nem messze 15 kmre tőlünk) és már 2 éve nem találkoztunk. Pedig az anyjáék itt laknak 2 utcányira tőlünk és sűrűn hazza látogat a lány, de nem látogat meg, nem hív telefonon. Én régebben kerestem, de felhagytam vele, mert mindíg volt kifogás.

Sok sikert. Tanulj az én példámból. Elveszítettem a másik felem, soha nem lesz olyan bnőm mint amilyen ő volt.

2008. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nem is úgy tünt mintha féltékenység lenne egyáltalán nem értek egyet az első válaszadóval!!! Szerintem próbáld megbeszélni vele ezt a dolgot mond el neki hogy mit érzel és szerintem rá fog döbbenni arra hogy tényleg elhanyagolt és ujra jó barátnök lesztek!!!!
2008. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

EZ marhára nem féltékenység.. Az az igazság, hogy nemrég az én barátnőm is így érezte, nálunk csak odáig fajult hogy állandóan a pasimról beszéltem :)

Mindenképpen beszéld meg vele! Szerintem nagyon jót tett, hogy az én barátnőm ezt elmondta nekem, hogy neki ez rossz, és lehet, h egy kicsit féltékeny is rám, amiért boldog vagyok, de szinte meg se hallottam, amit ő mondott.. EZ nagyon rossz,, de lehet rajta változtatni!

2008. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is tapasztaltam már ilyet. Barátnőm le se szart mikor bepasizott, bezzeg mikor neki nem volt senkije, kiverte a hisztit, ha nem mentem vele bulizni, mikor neki olyan kedve volt. Szerintem próbáld meg "felébreszteni". Nem akarlak elszomorítani, de már nem egy lánytól láttam ilyen viselkedést. Talán a barátnőd jobb náluk. Ha kicsit felszáll róla a rózsaszín köd lehet, hogy észreveszi magát.
2008. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!