Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá példa valakinél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa valakinél, h. újrakezdett egy olyan kapcsolatot, amiből kilépett az egyik fél és utána nagyon jól működött minden?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen 1 év 2 hónapja tökéletesen működik 2 év különlét után. Első körben majdnem 4 évig voltunk együtt.

De még ebben a helyzetben is azt mondom hogy nagyon ritka az ilyen. Sokminden függ attól miért lett vége.

2013. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,mindketten abba akartuk hagyni,előbb én,de hezitáltam,aztán már Ő is.Külön voltunk,igaz csak pár hétig,de rájöttünk,hogy egymás nélkül nem az igazi semmi

23L

2013. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Okkal lett vége,nem mennék bele ugyan abba a kapcsolatba "felfrissítve".

Felmelegítve csak a töltött képoszta jó.

2013. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval.

Én két és fél éve melegítgetem ugyanazt káposztát,és talán ezért sem vagyok "JÓ" a konyhában.


Komolyabbra véve a szót: szakítás után még egyszer simán össze lehet jönni a másikkal. utána feltehetőleg ismét vége lesz. megéri azokért a napokért-hetekért-hónapokért. Tény, hogy semmi sem lesz olyan, mint előtte. "Kétszer ugyanabba a folyóba nem léphet be senki, mert a folyó nem állandó, és az emberek változnak".

Továbbá én mindig belátom, hogy számomra a volt barátom az igazi. Egy évet voltunk együtt, egyszer szakítottunk két hétre ez idő alatt. NAgyon szenvedélyes és intenzív volt az az egy év. Következő évben külön voltunk, de folyton felbukkant, ahányszor továbbléptem. Ergo, hiába voltunk "külön" , ő mindig jött és felkavarta az álló vizet. Most ott tartunk, hogy együtt is vagyunk, de még se. Nem ugyanaz, mint régen volt. Sem az érzés, sem pedig én. Elég kiábrándult a világnézetem, de mikor vele vagyok boldog vagyok. Ha nem, akkor nem mondanám, hogy eszeveszettül hiányzik, mint régen.


tudok ajánlani egy számot: Passanger-Let her go.

Ebben benne van: ahogy tél lesz, egyből elkezd hiányozni a nyár...

2013. jún. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Kétszer ugyanabba a folyóba nem léphet be senki, mert a folyó nem állandó, és az emberek változnak".


És némelyik újrakezdésben ez a legszebb, hogy az emberek beismerik hibáikat és változtatnak.

Nem is ugyanazt a kapcsolatot kell folytatni, nem ugyanabba a folyóba belépni, hanem tiszta lappal, megváltozva újrakezdeni mindent. Tehát mondhatnám úgy is hogy a folyó elmossa, elviszi a rosszat :)

2013. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!