Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Székletem volt-mi...

Szerintetek? Székletem volt-mindig nehézkes-és utána vért találtam a papíron. Már volt korábban erre példa, de akkor nem hüvelyi vérzés volt, viszont, most előrről törölve láttam a papírt véresnek. De utána hiába törölgettem, semmi! Kórház?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy aranyérrel küzdesz? Biztos, hogy hüvelyi volt?
2010. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy nem tudom, hogy honnan jött a vérzés! Most hiába nézegetem, sehol semmi. Aminek örülnöm kéne, de így hogy nem tudom, mi volt előbb, megőrülök! Voltam azóta pisilni, de semmit nem találtam.
2010. márc. 16. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne idegeskedj, az nem hüvelyi vérzés volt. Mióta terhes vagyok nekem is elöfordul ilyen, mivel kijött az aranyerem:( Tényleg nagyon ijesztő tud lenni. Vegyél a gyógyszertárban kupot, és pár nap múlva elmúlik. 21hkm
2010. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy az erőlködésnél pattant meg egy ér a végbeledben. A végbél nyálkahártyája nagyon-nagyon érzékeny, könnyen felsérthető, nem véletlen javasolják anális szexnél is a nagy óvatosságot.
2010. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én nem írnám azt hogy biztos az aranyér 11 hetes voltam mikor egy reggel széklet után törölközve én is vért találtam mivel nekem folyamatosan kint van az aranyerem és régebben rendesen vérzett én is annak tulajdonítottam aztán elölről is töröltem magam és akkor láttam hogy nem az aranyér vérzik hanem hüvelyi és utána nekem se volt semmi de mivel már volt egy vetélésem 21 hetesen rögtön mentem a kórházba megnézet a doki és kiderült hogy még mindig van a hüvelyemben de már csak barna volt és nem vér viszont rögtön beutalt megfigyelésre nem lett semmi baj minden rendben van azóta is .nem írtad hány hetes vagy nekem a dokim azt mondta hogy valószínű beágyazódási vérzés kb.akkor kellet volna megjöjjön és ilyenkor előfordul hogy a méhnyálkahártya ledob magáról egy kis darabot ja és igen milyen volt a papíron a vér ha olyan menzesz szerű nyálkás akkor valószínű hogy nem az aranyered volt remélem minden ok nem lesz baj és további szép baba várást kívánok
2010. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!