Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg sok fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg sok fiú, hogy párkapcsolatba vagyok és azt szeretném ha ez így is maradna még sokáig?

Figyelt kérdés

Szeretek fiúkkal haverkodni,de nagyon sok esetben Ők többet akarnak.Elmagyarázom már a legelején,hogy régóta kapcsolatban vagyok és szeretem a barátom.Nem adok jeleket,nem kelletem magam.Szeretném ha úgy viselkednének velem mint egy baráttal, de mégis mindig oda lyukad ki a téma,hogy akarnak valamit.Így ott tartok,hogy lassan már kerülöm a fiúk társaságát,pedig nem szeretném ezt.

Mit tegyek?Miért csinálják ezt ha tudják,hogy nincs esélyük?


2013. jún. 12. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert fiú-lány barátság nem létezik.
2013. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj, mikor érted már meg, hogy nincs barátság hetero nő és férfi között?
2013. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a barátságról van szó.

Csak jobban érzem magam fiúk társaságába, sosem jöttem ki túl jól lányokkal.Inkább csak haverságra gondolok.Nem amikor megosztom velük minden gondom bajom meg mindenhol együtt vagyunk stb.

Vagy ha egy osztályba kerülsz sok fiúval és szeretnél jól kijönni velük...

2013. jún. 12. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert, ha így alakul ki a barátság, hogy na, akkor spanoljunk, amögött mindig több van valamelyik fél részéről. Nekem is alakult ki így kapcsolatom pár éve, de emellett van jópár éve egy olyan lánybarátom, akivel soha eszünkbe nem jutott továbblépni, pedig a lehetőség meglett volna rá.
2013. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért a haverság más, mint a barátság. Haverokkal többesbe vagy, szórakozni jártok együtt, ha barát, akkor meg kettesbe, és lelkiztek is. Ha lelkizel egy fiúval, meg kiöntöd neki a szíved, nem csoda, ha úgy érzi, szabad a pálya. Ezzel nem mondom, hogy te ilyet csináltál, csak érzékeltetem a különbséget. Meg hiába mondod azt, hogy boldog párkapcsolatod van, attól még belédszerethetnek, vagy hasonló... ez nem értelem kérdése...
2013. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak furcsa...Múltkor is épp jött elém a barátom suliba,a srácok meg kezet fognak vele meg jópofiznak.Este meg mikor felugrok Facere(vagy akár másnap személyesen) már megy az "udvarlás".És ezt több fiúnál tapasztaltam.Biztosan sokan vannak akik nem ilyenek,azt hiszem mindig kifogtam ezt a típust.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. jún. 12. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert szexelni akarnak. A fiúknál bele fér a baráti szex.

A társadalom amugyis tőlűk várja el hogy kezdeményezenek .

Atol még lehetek barátok csak néha mondani kell nekik nem akarsz vlűk szexelni. A megcsalás is elég gyakori vagyis.

Ha jol nézel ki termsézetes hogy le akarnak veled fekűdni. Te is gondoltál már más pasira atol fugetlenűl hogy volt kapcsolatod vagy a srácnak volt e. Viszont a csajoknak elég várni a pasikra viszont egy pasinak meg kezdeményeznie kell és a jó csaok általába foglaltak.

Az hogy meg akarnak baszni még nem jelenti hogy szerelmesek beléd.

2013. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Ki írta,hogy szerelmesek belém?
2013. jún. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!