Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a férfi fél egy párkapcsolattól? Érdemes várni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt megelőzően volt esetleg valami negatív tapasztalata ,akkor elképzelhető hogy fél egy párkapcsolatba belekezdeni.Ilyen esetben lehet,hogy érdemes várni.

A másik viszont,hogy ezt egy jó kifogásnak is használhatja ha adott esetben semmit nem akar tőled!

Üljetek le,beszéljétek meg,vedd rá,hogy mondja el őszintén,hogy miért fél.

2013. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes rá a pasi? Csak akkor érdemes várni rá. Amúgy azt kell neki megtalálnia, miért fél, és magában rendbe tenni a dolgokat. Ebben sajna te nem tudsz segíteni.
2013. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsô válaszolóval értek eggyet.Ki kell derítened,miért fél egy párkapcsolattól.Lehet,komoly elôzményei vannak.Amint kideríted,megkapod a választ arra kérdésedre,hogy érdemes-e várni...
2013. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hááát... nőként mondom, hogy nem.

Én sem akarom elkötelezni magam, és őszinte pillanataimban be is szoktam vallani az aktuális kedvesnek, hogy azért nagyon komolyan ne tervezzen velem.

Ha elfogadja, hogy tart, ameddig tart, jó, amíg jó, akkor oké, de ha nem, akkor nem érdemes rám várnia.

Valószínű én már csak ilyen maradok :)

32N

2013. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kívülállóként nem érdemes, mert ott csak a probléma lesz. Persze ha igazán szerelmes az ember érdemes várni.
2013. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes várni. Lépj tovább.
2013. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én is ilyen helyzetben vagyok, és nem tudom a választ. Tudom, hogy mi a probléma, tudom, hogy magában szeretne helyretenni bizonyos dolgokat, de naponta elbizonytalanodom, hogy érdemes-e várni.

Ha biztosan tudnám, hogy belátható időn belül helyreteszi a problémáit, amelyek jelenleg a kapcsolat akadályát jelentik, akkor egyértelműen várnék, de most inkább úgy vagyok, hogy nyitott vagyok másokra is, és a "sorsra bíztam" a dolgot...

2013. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta fél már ez az úriember? Egyem a mimóza lelkét!
2013. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!