Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikeressebb lennék a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeressebb lennék a nők terén, ha ahelyett, hogy a GY-n lógok és tv-t néznék elmennék inkább munkát keresni és nem szüleimen élni 28 évesen? Vagy van olyan lány aki így is elfogadna?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

kamu kérdés,illetve provokáló,dde nincs igazad!

mert attol,hogy dolgozol és keresel is jol még nem fogja azt jelenteni,hogy sikeres lesz a magánéleted is!

max kicsit több önbizalmad lenne,de ennyi

2013. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed, amikor Te magad is tudod a választ?

Aki így elfogad, az olyan is!

2013. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
igen sikeresebb lennél
2013. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sanszos.
2013. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Inkább az a kérdés, hogy van olyan csinos szép nó, aki ezt elfogadná. Ugyanis nekem nagyon nehéz felkelni és időre ott lenni egy munkahelyen, és bent lenni egy ideig kötöttségek mellett. Ez így sokkal jobb ezt igazán meglehet érteni egy lánynak.
2013. jún. 13. 15:24
 6/21 anonim ***** válasza:

Csinos nőknek az ELIT kell öcsi! nem feltétlen pénzbe, csak valamibe legyen elit (pénz, kinézet, farokméret, jellem)


Közepes vagy - te annál rosszabb - esélytelen

2013. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
szerintem farokméret tuti megvan 20.5 cm
2013. jún. 13. 15:41
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem kell a rizsa. Az enyém is 24-es mégse hősködök itt vele.


Legyél "kemény alfahím" és akkor instant win

2013. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Tudod ez azért rossz mert ha ennyire nem vagy képes mint minden normális átlagos ember, hogy elmenj dolgozni és ne anyádékon élősködj 28 éves létedre akkor szóba sem fogadnak állni veled a nők. Max a legalja akinek már mindegy, csak legyen valakije... ha ennyi se telik tőled akkor hogy fogod majd ovodába vinni a gyerekedet pl?? Arról nem is beszélve, hogy egzisztencia sehol. Meddig fognak a szüleid eltartani szerinted??? Egyszer ők is meghalnak!!

Ne haragudj de egy nagy lúzer vagy és tuti, hogy igy nem lesz barátnőd de meg is érdemled aki ennyit sem képes az életével kezdeni hogy egy nyamvadt munkát keressen az mit is vár?? Mi végre élsz??

Én nő vagyok és szóba nem állnék ilyennel mint te vagy!!

2013. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

" Ugyanis nekem nagyon nehéz felkelni és időre ott lenni egy munkahelyen, és bent lenni egy ideig kötöttségek mellett."


Ugye ez kamu kérdés? Mondjátok hogy az...

Nem hiszem el, hogy létezik ennyire ostoba ember..

Szerinted én jókedvembe kelek fel hajnali 4kor és húzok be a munkahelyemre?? Hát elmondom, rohadtul nem! Én is szivesebben pihengetnék otthon.. bár ahhoz nemigen LENNE POFÁM mert jobban tisztelem a szüleimet!! Nem tudom te mit képzelsz magadról meg az életről úgy egyébiránt! Célod, terved ezek szerint semmi..

Ennyi idősen neked kéne a szüleidet támogatnod, nem hogy még eltartatni magad! Tudod dolgozni senki se jókedvében szokott hanem mert MUSZÁJ. Az lesz neked is hamarosan.. Jobb ha most kezded el mint amikor a szüleid már nem állnak mögötted. Remélem, hogy kamu kérdés mert az ilyenektől kinyilik a bicska a zsebemben. Szánalmas az olyan aki még ennyire se képes helytállni az életbe.. hogy akarsz te igy családot?? Majd a nő eltart ha a szüleid már nem tudnak?? Minimális emberi törekvés, magatartás viselkedésminta nincs meg benned életképtelen szerencsétlenség vagy. Senkinek nem kell ilyen minek még egy púp a hátára? Van elég baja mindenkinek!! Mélységesen sajnálom a szüleidet, én már 10 éve úgy kidobtalak volna (főleg ha a házimunkába se szállsz be) mint macskát sz*rni!!

2013. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!