Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok ezekről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok ezekről? Elfogadnátok így a lányt?

Figyelt kérdés

randizgatsz egy lánnyal, összejöttök, úgy gondolod jó a melle, de amikor arra kerül a sor, kiderül, h semmi melle nincs. úgy értem, h 75/A-s melltartó kellene, de még ezt sem tölti ki. h éreznétek magatokat? h átvágtak? csalódottak vagytok vagy neked így is kell a lány?


valamint... egészségügyi okokból (nem szeretném leírni, h mi) nem szőrtelenítem a combomat. igaz szőke, de nem éppen pihés, hosszabb! ez zavarna titeket?


ezek után úgy gondolom, nem vagyok kívánatos, de a külsőmmel ezeken kívül megvagyok elégedve! csak én ezt a 2-t nagy problémának tekintem :(


2009. júl. 25. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
a comb szőr nem gáz, viszont azért ne tömd ki a melltartód hogy nagynak látszódjon, mert ha oda kerül a sor akkor akár az egész kedved és izgatottságot lelombozhatja az igazság!
2009. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

persze h nem fújj.

nem is írtad le mi az oka h nem szőrtelenítessz, így már magában értelmetlen az egész v pedig kamu kérdés

2009. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem h minden a nagy mellről szólna..

Ha a többi dolog ki eggyenlíti egymást akkor nem zavarna;)

2009. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: igen... :/ de szörnyű azt látnom, h a 12 éveseknek is nagyobb, mint az enyém! én 16 vagyok. most már igazán megnőlhetne :/

2. válaszoló: hát ha annyira akarod... anyajegyeim vannak... borotvával megsérülne, krém savas állaga miatt marna, gyantáztatás meg eleve nem ajánlott ilyen bőrre! és ha baj lenne ezektől, mehetek bőrgyógyászhoz leszedetni, akkor ott marad a heg, ha nem, akkor elvisz a bőrrák...... :/

2009. júl. 25. 23:04
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

nahát

nekem is nagyon kicsi a mellem

és elég szőrös vagyok amin a barátommal nap mint nap jót röhögünk

mellette van egy jó pár stikkem és így is elfogad

na szeret elfogad

csak ezt ne felejtsd el :)

2009. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

ha*

és L/18

2009. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

3.: bár így gondolná mindenki... :) :(

4.: ez jó, h így elvagytok vele :) persze más területeken szőrtelenítek, de itt egyáltalán nem...

2009. júl. 25. 23:10
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

A combodon a szőke pihék semmiképp sem gázak.:) Olyan sok lánynak van.


Az, hogy kitömöd a melltartódat, az már komolyabb. Egy picit talán... ha nagyon zavar, hogy kicsik. De ha nagyon ki van tömve, és nagoyn feltűnő a különbség, akkor az már nem tuti. Akkor lehethogy átbaszva érezném magam, ha két hatalmas dinnyéből két dió lenne.:S Ha nem tömnéd ki, az nem lenne gáz.:)

2009. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
szia nekem is szőke pihécskék vannak a combomon a barátomat nem zavarja és nap mint nap pasik fordulnak meg utánam az utcán, nem hiszem h ez bárkit is zavarna, akit meg zavar az éretlen kis...
2009. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
szio, nekem is kicsik a melleim bar en 21 vagyok:P es igen a combomat se szortelenitem mert nekem is szoke a szor igy nem is igen latszik:) olyan pasim van akit kulsoje miatt majdnem minden csajt megkaphatna (belsojet halistennek csak en tudom igazan :P) a lenyeg hogy imadja a testem bar egeszen mas fajta csajokhoz volt szokva de azt tudjad, hogy a szerelem, szeretet mindenkit megavaltoztat :) gondolj csak magadra te is maskent gondolkozol ha igazan bejon valaki :)ne gondolj ezekre a dolgokra, erezd el magad meglatod igy szebb az elet :)
2009. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!