Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire meglepő lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire meglepő lenne, hogy jóban vagyunk szakítás után a volt barátommal?

Figyelt kérdés

3 évig jártunk,egymás első nagy szerelme voltunk. 3 hónapja szakítottunk,és mindenki meglepődik,aki megtudja h barátként még találkozgatunk néha. Mi egymás legjobb barátai is voltunk egyben,és szeretnénk ezt a barátságot továbbra is fenn tartani. Miért baj ez?? Páran úgy reagálnak erre,hogy úgy érzem lenéznek emiatt,vagy nem tudom... Az utcán is mikor meglátnak vele az ismerőseink,mindig nagyon megnéznek és már érzem a pletyka szagát. Nem értem,mi a baj ezzel.

19/L


2013. jún. 13. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha majd lesz uj baratnoje hidd el annyi lesz a "baratsagotoknak"

Az en baratomat most zaklatja konkretan a volt noje...Hihetetlen idegesito nekem...

2013. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne másokkal foglalkozz. A te életed, azzal foglalkozz. Megfelelni úgy se tudsz mindenkinek.
2013. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ohhaa, tovább sem olvastam, te lesztek ti még "csak szex, a régi emlékekért" párocska...:D
2013. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy ha valakibe szerelmes voltál főleg első akkor ,ha szakítotok nem találkozgattok mert minek? Úgy is dugni fogtok és én ha valakivel szakítok nem tartom a kapcsolatot vele mivel nem akarok semmit tőle pl ha valamelyikőtöknek lenne új csaja,pasija mi lenne? szerinted nem lenne érdekes,hogy a volt pasiddal találkozgatsz?
2013. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaja, majd ha lesz valakinek új párja.....addig.
2013. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is joba vagyok az axnömmel neki is van/volt azota más nekem is van/volt más de ugyanugy haverok maradtunk és eljárunk néha sörözni :)
2013. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megtudja majd érteni az új barátod, akkor semmi baj. Azonban nagyon veszélyes tud lenni ez az új kapcsolatra nézve.
2013. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd ha lesz új manuszod és az exed rádöbben,hogy ez bizony azzal is jár,hogy az új bika tövig beveri neked és te kéjesen lihegsz neki hálásan,ha ezzel szembesül és elképzeli,máris nem lesz olyan nagy a haverság meglátod.
2013. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!