Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most szakítottunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottunk a barátommal. Volt egy profilképem facebook-on amin közösen vagyunk. Szerintetek töröljem vagy fent hagyjam?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Azt csinálsz,amit akarsz.
2013. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
cseréld ki az arcát egy faszra
2013. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem töröld. vagy rámész h szerkesztés, aztán "nyilvános" helyett "csak én" és akkor ha vissza akarod rakni, egy kattintás.
2013. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítás után minden ilyesmit töröltem.
2013. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Töröld, mert ha rá nézel sok emléket elevenítesz fel + az udvarlóid sem néznék jó szemmel.
2013. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hát most még ne vedd le, talán két nap múlva. utálom azokat, akik egyből fbon mindent lecserélnek ha szakítás van, aztán pár nap múlva, ha úgy adódik, vissza.
2013. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj többé soha a fb-ra, úgyis felesleges.
2013. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azokat ne bírom,akiknek még egy hónap múlva is ex-szel közös képük van fenn,és úgy ismerkednek.:D

Egyébként ez legyen a legnagyobb problémájuk az életben.;)

2013. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
cseréld le. Már nem vagytok kapcsolatban így felesleges ezt az illúziót kelteni.
2013. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez komolyan kérdés?? Ennél magától értetődőbb dolog kevés van szerintem.

Ha már nem vagytok együtt mi a fenének maradna fenn? Én akkor is leszedtem ha csak veszekedtünk, nemhogy szakitáskor.

2013. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!