Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés, elmélkedés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés, elmélkedés! Velem van a baj, ugye? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Két kapcsolatom volt eddig, az egyik ilyen ún. "első nagy" szerelem, de az sajnos nagyon messze volt, pár találkozás volt, illetve internet-kapcsolat (e-mail, sms, telefon). Ennek nem volt jövője, de nagyon-nagyon szerelmes voltam. Lassan egy éve, de még mindig fáj nagyon, s nagyon sajog a lelkem akárhányszor Rá gondolok. Sajog mert mással van, s sajog mert minden emlék él bennem, igaz kopik, de él. Ezt több hónap fájdalma követte. Életem eddigi legnagyobb szenvedése, pedig jó néhány családi veszteséget. A fájdalmakkal teli, minden esti sírós napok után jött valaki. Akibe nehezen, de megint hinni tudtam, nem szerettem bele első látásra, mint az elsőbe, s nem volt olyan erős egyből, de kialakult. Vele egy városban voltam. Ő is 30-on felül volt. Több hónapig voltunk együtt, megbíztam benne, de 5 hónap után kiderült, hogy megcsal(t). Éreztem, hogy nincs rendben valami, ezt sokszor szóvá is tettem, de mindig hatalmas veszekedések jöttek, hogy miért vagyok ilyen, hogy ezt merem feltételezni..?! Most kiderült, hogy megcsal.

Annyi keresztet kaptam Istentől.

1. Meleg vagyok, miről nem tehetek, hiába próbálok

2. Csak lélekből, szerelemből tudok valakivel lenni, "csak szex és más semmi" egyszerűen nem megy, nem is akarom.

3. Csak a 30 év felettiek tudnak érdekelni minden téren.


Van, vagy létezik olyan aki hozzám való, eljön valaha az az ember aki hasonlóan látja világot?

Van olyan meleg aki nem csal meg, és szívből-lélekből van velem; a szemébe nézve láthatom benne a ragyogást, a boldogságot? Lesz olyan aki ugyanúgy monogáman élné a kapcsolatot? Akinek tényleg csak én léteznék, s aki tudna velem élni boldogan, együtt??



2013. jún. 14. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a hatalmas problémázásokkal van a baj.... Senki nem akar egy rinyagépet. "Annyi keresztet kaptam Istentől."? .... te jó ég....
2013. jún. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szenvedés az élet velejárója, nélküle nem tudnánk értékelni a boldogságot. Sajnálom, hogy így alakultak számodra a dolgok, de hidd el, nincs semmi veszve. Legyél kitartó, és előbb-utóbb megtalálod, akit keresel.
2013. jún. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, szerintem ez a normális hozzáállás, viszont a mai világban egyre kevesebb embernek fontosak ezek a dolog sajnos, de ne add fel bármikor megtalálhatod az igazit, lehet hogy éppen a legváratlanabb pillanatban! De ne görcsölj rá a témára, mer úgy csak rosszabb lesz (tapasztalatból mondom, sajos hasonló helyzetben vagyok)
2013. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, nekem ebből kifolyólag még egy kapcsolatom se volt... ja meg nem kell 30évesnek lennie hogy szeressétek egymást, szvsz. próbálkozz be korod béli srácoknál is! Én így tettem s nem bántam meg!

Sokkal jobban megért sokkal jobban tisztel, minden téren jobb Attila barátom, aki csak 5nappal fiatalabb nálam...

2013. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül... Ezért nem szeretek ilyennek lenni. Én is csak tiszta szívből tudok szeretni valakit, amit nem éppen kapok vissza, mégha csak egy (hosszú) kapcsolaton is vagyok túl...

18/F

2013. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MrPifta ***** válasza:

Az élet nem habostorta, soha nem is lesz az.

De hogy boldog vagy-e, az leginkább te magadtól függ.

Igen, létezik olyan meleg férfi, aki őszintén, tisztán, érdek nélkül tud szeretni. Egyszer fogsz is találni ilyet. És ha megtalálod, akkor nagyon boldog leszel!

DE, és nagyon fontos: Ha egyedül nem vagy boldog, akkor vele sem leszel.


Nekem van barátom, hosszú évek óta. A mi életünk sem habos torta. De elkísérem orvoshoz, a horkolására ébredek fel, kimosom az izzadt ruháit. Ha egyszer valamiért elhagyna, akkor sem sírnék, hanem örülnék annak a sok szép évnek, amíg még velem volt.


Még egyszer mondom:

1: Soha ne add fel, mert egyszer megtalálod. Talán nem ma, de egyszer biztosan

2: Ha egyedül nem vagy boldog, vele sem leszel

2013. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!