Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb, ha pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, ha pasi megveri a nőt vagy ha megcsalja? Miért nagyobb a felháborodás, ha megveri a pasi a nőt, mint amikor megcsalja?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi veri a nőt, hatalmas felháborodás övezi, hogy milyen szemét undorító pasi stb. De ha megcsalja, akkor hát ilyenek a pasik, szemét stb, de messze nincs akkora botrány, mint amikor megverné. Pedig egy megcsalás lelki "verés", ami szerintem sokkal nagyobb fájdalom is lehet.
2013. jún. 14. 11:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jobb ember vagy? A kérdés, mihez, vagy kihez képest, milyen mérce alapján. A verés az ilyen családon belüli erőszak dolog szokott lenni, tehát nem jó. Miért kell valakit verni? Mivel lehet kiérdemelni. A hasonlatod kicsit sántít, amolyan önigazolás,olyan mintha azt mondanád, hogy te csak tíz embert öltél meg, Sztálin meg milliókat, és így valóban jobbnak tűnsz.

De nincs relativizálás, a kicsi rossz is rossz.

2013. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 ASOT ***** válasza:
100%

Persze ha kirabolna elvenné az összes pénzem és lelépne a kocsimmal meg egy új pasival én is bebasznék neki egyet.

De nem hinném hogy nálatok olyan nagy gond történt...szóval a felfogásod eléggé provokatív.


De akkor áruld már el hogy mivel provokálta ki ezt a lány??

2013. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Orsóó válasza:
Hát én a verést iszonyatos primitív és állatias dolognak tartom.Úgyhogy szintén a verés.
2013. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem jött haza időbe, megmondtam neki hogy éjfélre legyen itthon, erre hajnalba jött, tuti megcsalt!! Megmondtam neki még egy ilyen és a traumatológiára küldöm!!
2013. jún. 14. 13:11
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Téged meg a hűvösre kéne. Csak szólok. Az ilyen nő-gyerek-idős bántalmazók sokkal nehezebb életet élnek odabent, mint aki 15 cigányt megölt,csak úgy.
2013. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont tuti megcsalt, akkor azt jelenti, hogy otthon valamit nem kap meg, valamiben hiányt szenved, ezért máshol keresi, máshol vigasztalódik. (talán, de lehet, hogy nem. Elég kevés az infó, így látatlanban nehéz eldönteni, hogy mi van nálatok. )
2013. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha ilyen akkor dobd ki a csajt, de szerintem nincs értelme megverni, ha feljelent csak neked lesz belőle bajod.


Te vagy az erősebb, legyél egy kicsit okosabb is. :)

2013. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ASOT ***** válasza:
100%
Van egy idősebb tapasztalt pszichiáter ismerősöm a számodra, pont az ilyen esetekhez mint te! Úgy látom szükséged lenne rá.
2013. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"tuti megcsalt" - számomra azt jelenti hogy:

1, otthon nem kap meg mindent amire vágyik

2, k.rvára nincs semmi bizalom köztetek ergó értelmetlen a "kapcsolat" vagy mifene...

2013. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!