Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátnő, közös programok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő, közös programok, az idegbaj kerülget?

Figyelt kérdés
7 hónapja van egy párom, akinek előtte volt egy 8 éves kapcsolata, és van nekik egy közös keresztgyerekük. Az excsajnak is van pasija, terhes is, bár terhesen is megpróbált közénk bekavarni, hogy szétmenjünk...(Nekem irogatott a facen, hogy a párommal ő találkozgat, meg szeretik egymást MINDEZT TERHESEN + ÚJ VŐLEGÉNY) A konkrét problémám az, hogy a párom odavan a keresztgyerekért, nagyon szereti.... a keresztgyerek családjába meg minden hónapra jut valami szülinap, és ő folyton odajár, persze ott van a volt nője is.... Engem meg ez mocskosul idegesít, szét tudnék robbanni, hogy minek kell neki folyton odajárkálni, és vele találkoznia! Én nem megyek vele, nem is szeret engem az a család, mert meg mertem mondani a véleményem a volt nőről, azok után amit művelt... Nem is akarnék odamenni, de tudom, hogy nem is látnának szivesen. Miért nem érti meg a párom azt, hogy nekem ez olyan mintha belém vágnának egy kést? Miért nem lehet 1-2 nappal később odamenni és megköszönteni az aktuális szülinapost??
2013. jún. 14. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ezt elmondtad a párodnak is?
2013. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Azok alapján,amiket leírtál,szerintem van okod aggódni.Ha a párod ennyire nincs tekintettel Rád és a körülményekre,és Te ezt képtelen vagy tovább elviselni,add ki az útját,aztán csináljon az exéből hülyét,ne belőled.
2013. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
persze, hogy elmondtam neki, jól össze is vesztünk. leszarja, hogy nekem ez szarul esik. én ne mondjam meg neki, hogy ő mit csináljon, meg hova menjen! én meg nem mehetek vele oda, mert az a család haragszik rám, hogy én miket mondtam a volt nőjéről (csak az igazságot, hogy egy gerinctelen loty.ó akinek terhesen sincs jobb dolga, mint az én párom után koslatni). és mindenki szemébe én vagyok a szar.
2013. jún. 14. 11:36
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Az, hogy megy a keresztgyereke születésnapjára, teljesen normális. Neked is vele kéne menned, és akkor nem problémáznál ezen.

Azzal, hogy rokonság előtt mondtad el a véleményed párod exéről, szintén nem helyes. Ha együtt akartok maradni, békülj ki a rokonsággal, és járj el oda a pároddal. Vagy pedig fogadd el, hogy ő egyedül is el fog menni, és próbálj benne megbízni.


A csajjal pedig ne foglalkozz, ő nem véletlenül ex, ráadásul mástól terhes. Ha pedig továbbra is szemétkedik veled, küldd el a face-n tőle kapott üzeneteket a párodnak és a csaj férjének.

2013. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jót jósolok nektek :S
2013. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem a keresztgyereknek lesz szülinapja, hanem a keresztgyerek nagypapájának perpill...... a keresztgyerek szülinapja majd augusztusba lesz....... :/
2013. jún. 14. 11:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk a #3-as kommented alapján ez nem egy kiegyensúlyozott kapcsolat egyenlő felek között. Mi az, hogy leszarja mi jó neked? Sajnos tényleg nem áll jól a zászlótok.
2013. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, kinek lesz a szülinapja. Ha a párod a rokonságához, barátaihoz akar menni, joga van hozzá. Te pedig bízz meg benne.

Sajnos a családban lejárattad magad azzal, hogy kiteregetted a szennyesetek. Nyilván ők a keresztanya mellé állnak, és nem egy új barátnő mellé. Ezt a szituációt nem családon előtt kellett volna tisztázni, hanem a pároddal, esetleg bevonva az exet és annak párját. De semmiképpen sem a rokonság előtt. Ezt hívják magánügynek.


Ha együtt akarsz maradni ezzel a fiúval, próbálj változtatni a viselkedéseden.

1. Vagy bízz meg benne, és ne féltékenykedj.

2. Vagy kérj bocsánatot a rokonságtól, amiért így viselkedtél. És egy ideig húzd meg magad. Járj el a pároddal a családi estékre, és próbáld magad megkedveltetni. Az ex pedig ne érdekeljen.

2013. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
sokat balhézunk egymással sajnos :( de én őt nagyon szeretem, és nemtudom mikor spirázom túl a dolgokat, vagy mikor jogos a kiakadás :( de ha én mennék egy helyre a volt pasimmal, szerintem félreállna a szája!!!!!!!!!
2013. jún. 14. 11:45
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a nő elmebeteg:D és egyfolytában eléri a célját azzal, hogy egymásnak ugrotok holott szeretgetni kéne egymást. Az én páromnak az exe is ilyen idióta. 2év!!után írogat neki, hogy emlékszel milyen jót dugtunk itt meg ott. Normális??? Először nagyon mérges voltam én is, nehezen estem túl rajta. Annyival jobb a helyzetem, hogy ezt mi felnőttek módjára megbeszéltük a párommal és nem beszél vele, nem válaszol neki, egyszóval megszakította a kapcsolat.


Neked viszont ezeken csak mosolyognod kellene(ami tudom naaaaggggyon nehéz!) és úgy tenni mintha meg sem érintene a dolog! Ha nem áll le a nő akkor elküldözgetném a leveleit a vőlegényének és akkor egál!;) Szerintem elég gyorsan leállna! ;)

2013. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!