Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlzottan hűséges a haverom? Ugye hogy ez már férfiatlan viselkedés?

Figyelt kérdés
Haveromnak van egy barátnője, nem szép lány nem is tudom minek van vele. Barátnőm barátnője viszont igazi bomba csaj és kicsit tetszik is neki a haverom. Gondoltam rendezek egy bulit, ahol meghívok mindenkit. Ez a bomba csaj rá is mászott haveromra, de haverom lepattintotta, hogy bocsi mást szeret. Nem igaz, hogy kis szórakozás flörtbe se volt benne egy ilyen jó nővel. Hogy lehet valaki ilyen férfi? Szerintem egy igazi férfi ilyennek nem tudna ellenállni
2013. jún. 14. 12:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
hányéves vagy, 6? :D kettőtük közül TE nem vagy igazi férfi, már bocs :)
2013. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Neked sem való a kapcsolat már most látom:D Am tudod mi az a szerelem? Mert látom nem...
2013. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, te nem vagy igazi férfi. Egyébként a szépség relatív. Lehet, hogy az a bombacsaj csak szerintem annyira jó nő. Ha meg szereti a haverod a barátnőjét, minek neki másik lány?
2013. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

28 vagyok

Attól még, hogy szerelmes nem kéne impotensnek lennie szerintem és igenis kis játék szexualitás belefér egy komoly szerelmi kapcsolatnál is egy igazi férfinél nem?

2013. jún. 14. 12:24
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem te hajtasz rá, ha annyira tetszik az általad bomba csajnak mondott lány? Elég gyerekes vagy, ha ezt a kérdést komolyan írtad ki, még állítom nem volt sose barátnőd. F
2013. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert valaki nem d*g félre már impotens? Érdekes egy felfogásod van, rendes nő szóba nem állna veled.
2013. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Remélem rájön a csajod,hogy ilyen féreggel van.Mire fel férne bele egy kapcsolatba az,hogy mással flörtöljenek?Durva lenne
2013. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
6-os nem félre dugásról beszélek csak kis flört
2013. jún. 14. 12:27
 9/31 anonim ***** válasza:
40%

Sosem lehet tudni, a csajok között nincs olyan hogy "ronda" csak olyan aki neked nem jön be neki meg igen. Nincs olyan caj aki ne jönne be 4-5 csávónak.


Csak fordítva működik a "ronda - "alfahím" kategóriákra osztás ez a csajok kedvenc szórakozása és érthetően csak ez utóbbi kategóriával kezdenek ki. A rondák meg így jártak. És a ronda az összesen 0 embernek jön be.


Szóval így megy ez.

2013. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
leírotaid alapján el tudom képzelni milyen IQ harcosok vagytok barátnőddel egyetemben, és milyen "szerelmi életetek" lehet. 28 évesen szégyellheted magad, hogy ilyen primitív vagy.
2013. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!