Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körülbelül másfél éve megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül másfél éve megismerkedtem egy lánnyal, megtetszett. Szerintetek mi vezette ehhez a döntéshez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, akkor körülbelül másfél éve megismerkedtem egy lánnyal, megtetszett, egy suliba jártunk/járunk most is (2 hét múlva elhagyom ezt a sulit). Elég jóba voltunk, de azt nem lehetett mondani, hogy jártunk volna.

Pár hónapra rá, hogy megismertem, a "hátam mögött" Facebookon (lehet élőben is) kibeszélt az egyik osztálytársamnak (lány). Elég fura dolgokat mondott rólam.

Ezután egy olyan gyerek szerezte meg, aki hogy is mondjam... agyilag nincs pont a csúcson. Iszik, cigizik (15 éves). Ismerem ezt a gyereket, minden héten diszkózik és hülyére issza a fejét 15 évesen(!).

Namost én nem vagyok ideál. Sokak szerint a hosszú hajam taszító. A testalkatom se nem nádszál, se nem dagi, inkább olyan közepes. Nem vagyok szétgyúrva, de azért van rajtam izom. Értelmesnek viszont mondhatom magam (nem akarok egoistának tűnni, mivel nem vagyok az).

A ti véleményetekre lennék kíváncsi, szerintetek miért választotta azt a gyereket? (Semmi gondom nincs, ő választása nem vagyok önző, meg már ez a lány úgysem érdekel, csak így utólag "visszanéztem")


2013. jún. 14. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit sem tenni. Hiába tudod, hogy senki sem lenne jobb nálad ha esélyt sem kapsz, hogy megmutasd.
2013. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!