Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha így ráírok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha így ráírok?

Figyelt kérdés

Szerintetek az gáz, ha bejelölöm a lányt, akit csürötökön és pénteken szoktam látni a suliban és gyakran nézzük egymást? És gyávának fog tartani, ha facebookon ráírok, miközben a suliban csak nézem őt, mert nem merek odamenni ha a barátnőivel van? Így mit gondolhat majd rólam?

Nagyon szeretnék vele összejöni...

16/



2013. jún. 9. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá térdelj le és kérd meg a kezét és ha nemet mond könyörögj!
2013. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vetem meg a humort, de légyszi komoly és rendes válaszokat írjatok! :/
2013. jún. 9. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan jelöld be írj neki aztán deumáljatok utána majd legközelebb ha látod a suliba is odamehetsz vele dumálni aztán így szépen majd elhívhatod suli után fagyi vagy nem tom aztán ismerkedtek dumáltok aztán alakul majd
2013. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

A másik ötletem az volt, hogy ha vége a sulinak, akkor jelölöm be, és akkor kezdek bele az ismerkedésnek, de akkor viszont már elég gyávának gondolhat, ha suliidőben hozzá se mertem szólni, most meg facebookon egyszerre nyomulok nem?

2013. jún. 9. 16:00
 5/5 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Amikor először írok neki, mivel kezdjem, hogy tudjak egy beszélgetést kezdeni, és meg tudjak róla 1-2 dolgot? Nem szeretnék egy sima "szia mizu" variációt nyomni :/
2013. jún. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!