Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elejen vagyunk, de nem tetszik a hozzaallasa. Varjak meg, vagy hagyjam mar most a francba?

Figyelt kérdés

Szoval, mas varosban lakunk, igy viszonylag ritkan talalkozunk. Amikor egyutt vagyunk, tok normalis, jol elvagyunk, de aztan, amikor mindenki hazamegy, szinte mintha nem is ismernenk egymast, soha fel nem hiv, hogy elsz- e meg, mi van veled, stb, ha egy nap ir egy smst, hogy "hogy megy a melo?", akkor az mar jo, de ma pl meg ennyi sem tortent. Tegnap irt, hogy el kellett utaznia munkaugyben hirtelen, vasarnap vagy hetfon jon, mire en: "oke, majd talizunk"- azota se kep, se hang. Oke, azt mondta, hogy nem szeret telefonalgatni, de ennyire?? Csak akkor hiv, ha latni akar, vagy hogy megkerdezze, hanykor talalkozzunk... Felek, hogy nem erdeklem igazan es csak testi kapcsolat kell neki. Nem tudom, mit tegyek...???

En 25/n, o 31/f


2013. jún. 14. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
túl hamar adtad oda neki,nem nőttél hozzá a szívéhez,nem szerelmes beléd.ragozzam?:)
2013. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magadat*
2013. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat eppenseggel nem ez volt a kerdes, de koszonom, hogy idot es energiat szantal ram ;)
2013. jún. 14. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
megint én. nagyon szívesen,de drága, egyértelmű,hogy hagyd ott a fenébe,és keresd meg a szerelmedet! azt hittem ezek után nem kell gondolkozni,hogy mi a válasz.;)
2013. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végülis te érzed,hogy mit szeretnél tőle és mi a jó neked.Legközelebb ha találkoztok beszéld meg vele a dolgokat,ugyanezeket,amiket leírtál.Ha nem érti miről beszélsz és nem hajlandó változtatni a hozzáállásán,akkor hagyd,nem érdemes küszködni vele.
2013. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzilKa ***** válasza:
Hagyd a fenebe, szerintem nem is Te vagy az egyeduli no az eleteben, jo esellyel csalados ember, erre utalnak leginkabb ezek a dolgok...
2013. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!