Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre jobban kezd zavarni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kezd zavarni, hogy akárhol vagyunk, barátom mindenkibe beleköt. Ha nem tetszik, ahogy valaki kinéz, vagy ha valaki elmegy mellettünk, hozzá sem ért, de azt mondja neki, hogy "gyere belém". Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Én már iszonyú sokszor próbáltam vele beszélni, hogy erről szokjon le, mert engem zavar, de nem érdekli. Kérdeztem tőle, hogy van-e valami problémája, amitől ilyen, de akkor is mindig eltereli a témát.
2013. jún. 14. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
gondolom roma tehát természetes génjeibe van..
2013. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy suttyó kis kötekedő sz@rjankó.
2013. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ASOT ***** válasza:
100%
Paraszt! Biztos gyerekkorában szopatták az iskolában azt most éli ki magát.
2013. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Kerültem már balhéba ilyen gané emberrel mint a csávód, lerendeztem mondjuk de a nőjét az ilyennek szinten semmibe veszem mert minősít téged is

Hagyd ott

21/F

2013. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ASOT ***** válasza:

4-esnek igaza van! Ez téged is nagyon leminősít.

Az embereknek azaz első reakciójuk, hogy na ez is egy hülye kis rib@nc..ez sem a "belsője" (esze) miatt van vele.

2013. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

"Paraszt! Biztos gyerekkorában szopatták az iskolában azt most éli ki magát."


Elmész te a fenébe! Egyrészt tanuld meg tisztelni azokat az embereket, akiknek hála nem döglesz éhen, továbbá pont azok az emberek az ilyenek, akik másokat szopattak gyermekkorukban! Én átéltem, hogy milyen megalázottnak lenni, soha nem tenném ezt másokkal, egyetlen kivétellel, ha ráismerek másokban a lenézésre, a gyengébbek eltiprására irányuló hajlamra! Őket porig alázom ha tudom!


Kedves kérdező, a barátod pedig egy agresszív, nagyképű bunkó. Dobd ki a francba!

2013. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:
6-os! Nananana! Nyugodj meg ne légy ideges! Hidd el hogy nagyon sok ilyen van!
2013. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez egy bunkó és ja téged is leminősít!
2013. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nah utánanéztem.

És tényleg sokan vannak akik a szőrnyű gyerekkoruk után átfordulnak abba amit ők kaptak. És kevesebben lesznek olyanok mint te, aki éppen azért lesz nadon kedves fiúka.

2013. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
erre felé nem lenne hosszú "karriere" :D..
2013. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!