Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kellene valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellene valamit tennem? Legyek türelmes, vagy inkább segítsek megváltozni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon erős a kapcsolatunk. Nagyon szuper nőnek tartom, és azt hiszem, Ő is hasonlóan érez irántam. Le tudnám vele élni az életem.


Mindkettőnknek nagyon rossz élményei voltak gyermekkorban, őt pedig egy korábbi kapcsolatában is érték komoly sérelmek - igaz, hál istennek erős volt, és az első bántalmazáskor ott hagyta szó nélkül, azóta nem is látták egymást.


Nagyon szeretem és kívánom a barátnőmet, és lekopogom, mert Ő is kíván, bár nem többször, mint heti egy alkalom. Ilyenkor általában el tud lazulni, persze mindkettőnk részéről erőfeszítést igényel ez. Nem teljesen prűd, élvezi a szexet, de csak ritkán hagyja magát annyira beleélni, hogy durvább, kegyetlenebb legyen, csúnya szavakat mondjon, hangosan nyögjön, stb. Pedig engem nagyon fel tud ezzel izgatni. Ilyenkor teljesen normálisnak éli meg a vágyakat, és rendesen be tud vadulni. De ez sajnos ritka alkalom. A hétköznapi életben még egy nyelves csóktól is undorodik, és amikor Ő nem kívánja - amit nem láthatok rajta előre, akkor zokon veszi, ha közeledek hozzá. Szerintem a gátlásain lehetne segíteni, viszont én nem tudom, hogy hogyan érhetném ezt el. Próbálkoztam mindenféle szuper randikkal, masszázzsal. Mondjuk rózsaszirmokat nem szórtam az ágyra, de sajna amikor nincs kedve, akkor így is hoppon maradok, még a randit is sokszor lemondja, aztán én meg "takaríthatom össze" a dolgokat. Kicsit megalázó ez szex helyett. Viszont amikor ilyen hangulatban van, akkor úgy érzi hogy ez így normális, és így kell lennie egy jó kapcsolatban. Amikor ellazul, akkor meg pont ellentétesen viselkedik.


Én szeretnék vele együtt maradni, mert tudom, hogy ott van benne a kisördög, hiszen időnként azért megtapasztalom. Gátlásai vannak szerintem, amiket le lehet küzdeni, viszont én nem tudom, hogyan segíthetnék ebben, vagy hogy egyáltalán érdemes-e ezzel foglalkoznom. Nagyon szeretem, és vele akarom leélni az életem. Úgy gondolom, hogy helyre lehet ezt hozni, de nekem nem szabad erőltetni, mert azzal csak rontok a helyzeten - viszont úgy gondolom, hogy egy élethosszig tartó kapcsolatot erre nem lehet alapozni. Nyilván van B tervem is, nem megyek Dunának, ha nem jön össze vele a kapcsolat. Egyszerűen csak szerelmes vagyok belé. Ha Ő nem lehet az enyém, akkor talán találok mást, de biztosan nagyon szomorú lennék. Sajnos veszekedtünk is már sokszor emiatt, de szerintem nem ér annyit a dolog hogy veszekedés legyen belőle.


2013. jún. 15. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötözd oda valamihez xDD bocsánat nem bírtam kihagyni :). Szerintem ha kicsit lazább lennél te is és ha nem hagynád magad könnyen az segítene. Kicsit játszhatnál, vele, hogy ő kívánjon téged és, hogy ő akarja inkább. Legyél szexi és ne engedd neki elsőre. De remélem, hogy együtt maradtok, és ha nem jön össze akkor fogadd el őt ilyennek, mert ő ilyen és hidd el nem minden a szexről szól.
2013. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem minden a szexről szól, de ilyenkor másban is kedvetlenebb. Köszönöm a választ!
2013. jún. 15. 11:37
 3/4 bromkrezol válasza:
10-15 év múlva pokol lesz vele az életed...
2013. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen nőket, akik csak a saját érdekeiket nézik. Azt hiszi azt csinál, amit akar, ha szeretne szexelni, akkor lesz, és jó is lesz, ha nem akkor meg nem.

Úgy látom te mindent megteszel, és behódolsz neki. Valamit kéne tenni, amiből látná, hogy ez az állapot nem maradhat. Nem értem miért nem veszi észre az erőfeszítéseidet, és miért nem látja, hogy ez neked nem jó így.

Szóval nem tudom hogy, de valahogyan rá kéne "ijeszteni" és megmutatni neki, hogy te mennyire jó vagy hozzá, hogy lássa ez nem magától értetődő, amit teszel. Az élet nem úgy működik, hogy te adsz neki folyton valamit (szeretet, odafigyelést stb..) ő meg nem ad semmit, hanem így bánik veled, mint valami ronggyal.

Veszélyes az ilyen ijesztgetés, de van az a pont, amikor már azt érzed, hogyha esetleg vége lenne, akkor sem lenne baj, mert így ezt már nem bírod, na akkor meg lehet próbálni. Mondjuk olyasmikkel kezdeni, hogy kevesebb odafigyelés, és elkezdesz úgy viselkedni, mint ő, találkozók lemondása, ilyesmi.

20l

2013. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!