Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm, szerelmem, fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm, szerelmem, fél év után "albizonytalanodott". Eddig minden tökéletes volt, Azt mondja legyek türelmes. Mondom oké, de mi fér ebbe bele?

Figyelt kérdés

Sokat beszéltünk facen is, mingig mondta, mennyire szeret. Meg hogy fontos vagyok neki. Személyesen is. Ímádlak, Szerelmem, Hiányzol...stb. Most egy hete ezek eltüntek, úgyanúgy rám ír, beszélgetünk de de semmi jelzővel nem illet. Szerintetek fellángol még benne a szerelem, vagy kár is "törni magam". Pedig imádom még mindig! Nem akarom elveszíteni. Mit tanácsoltok?


25/F


2013. jún. 10. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt már megette a fene, tapasztalatból írom.
2013. jún. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom elhinni!!!

Akkor miért nem mondja ki nyiltan hogy vége?!

2013. jún. 10. 01:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy azt akarja, hogy végül te mondd ki vagy egyelőre ő sem tudja/akarja még kerek perec kimondani, de a vége nagy valószínűséggel úgyis az lesz.
2013. jún. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

régi szerelem fellángolása vagy újabb "páciens" felbukkanása idéz elő hasonló szitut...:SSS

Félő, hogy nincs visszaút...:S


Vagy megcsal, aztán belátja, hogy te jobb vagy, vagyis többre becsülöd, te pedig visszafogadod, mert még mindig szereted... Ez is gyakori esetek közé sorolható.

2013. jún. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem. És hogy kezeljem a helyzetet? Nem akarom "cseszegetni" mert akkor tuti vége. Mi a jobb eltünni még facen is, vagy nyomulni?
2013. jún. 10. 02:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe leültetném és komolyan megbeszélném vele a dolgot. De figyelj arra hogy ne menjen át nyaggatásba...

az előttem szólónak lehet h igaza van, hogy régi szerelem fellángolás vagy új páciens...lehet hogy nem meri elmondani mert fél h megbánt vagy h mit reagálsz rá...de sztem furcsa h már fél év után elbizonytalanodik...nekem még nem sikerült, pedig aztán jó pár éve együtt vagyok a párommal...ha már most vacilál hogy mi legyen vagy mi ne, akkor sztem nem is lehetett valami komoly a kapcs az ő részéről...:/

2013. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó leülünk. nincs senkije, csak sok gondja. de ez nem lehet ok a szerelem kihunyására. mit értesz nyaggatás alatt? és köszi hogy írtál, nincs kitöl tanacsot kérnem.
2013. jún. 10. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:

A nyaggatást nem lehet más szóval leírni. A lényeg hogy ha netán még sem szeretné rögtön elmondani hogy mi a probléma, ne nyaggasd, hogy " de mondd el", "de tudom h valami van", "de bennem megbízhatsz"...szóval érted. Ha olyan is a problémája amit nem fog tudni, vagy nem akar azonnal elmondani idővel elfogja, főleg ha látja rajtad hogy komolyan érdekel téged, s nem pedig a nyakára nősz a nyaggatásokkal.

Ennél jobban nem tudom leírni, hogy értettem.

Fő a fokozatosság elve.

2013. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem. tehát a témát kerüljem. de beszélgetni, ráírni lehet hogy hogy telt a napod stb...
2013. jún. 10. 11:57
 10/12 anonim ***** válasza:
így van, néha néha rákérdezhetsz, hogy pl.: "úgy vettem észre kicsit más vagy, valami hiányzik, valami baj van?" és hasonló körítések...ha akarja úgy is elmondja
2013. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!