Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a barátom?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha esetleg hosszú lesz.


20 éves lány vagyok, már 1 éve dolgozom a szakmunkás után és esti iskolába járok hogy letudjak érettségizni.

A lényeg az hogy tavaly májusba ismerkedtem meg a barátommal és októberbe jöttünk össze. Nagyon szeretjük egymást, igaz hogy kövér meg nem éppen a legjobban kinéző pasik közé tartozik, de mégis olyan férfi akiről álmodtam, gyakorlatilag álmaim pasiját fogtam ki, de teljesen kifordult önmagából.

Ez az egész áprilisig volt jó, utána a kapcsolatunk a mélypontra zuhant az én szemembe legalább is.

A párom 22 éves, jó munkahelye van, futár egy cégnél, elég jól keres. márciusban vett magának egy xboxot, és azóta megint visszatért a kocka korszakba.

Régen sokat kockult a számítógépén de amikor már elavultabb lett abba hagyta és nem is köti le őt ha játszik is bármivel, még a haverjánál sem.

Az xbox teljesen elvette az életét csak a virtuális világ számít neki. De persze az mellett legalább foglalkozott is velem. Most az egyik haverjával 1 hónapja elkezdtek multiplayeren játszani egy játékkal PC_n az xbox azóta már csak porosodik, de már a hajam égnek áll tőle.

Sok programunk lett volna 3 hete hívtam őt hogy menjünk el egy helyi rendezvényre, de nem jött mert azt mondja nincs kedve. Akkor utána amikor átjött hozzám, akkor ugye mindig itt szokott aludni és innen megy munkába, de már ez sincsen így mindig átjön itt van 2 órát és hazamegy, mert neki dolga van.

Nem nagyon értem már ezt a stílust, többször megbántott már. Május elején megvoltunk hívva egy közös ismerősünk ballagására, akkor a párom azt mondta előtte 2 nappal hogy jön meg minden, meg autóval megyünk hogy könnyebb legyen. Aztán előtte való este közölte hogy mégsem tud eljönni mert a nagyapjának kell segítenie.

Jó megértettem mert a nagyszülei épp akkor költözés előtt voltak, de aznap délután amikor felmentem facebookra láttam az üzenőfalán 11 óra körül írta ki, a haverjának hogy most ráér mert én ballagáson vagyok ő meg kitalált valamit és előttük az egész nap. Akkor nagyon megbántott ezzel, de nem tudtam neki bebizonyítani mert mire eljutottam odáig hogy megörökítsem ezt addigra már törölte...

Nos ez még a kisebb baj volt. A másik baj az volt hogy úgy utána 1-2 héttel később átmentem hozzájuk és ő a gép előtt ült. Eddig sosem volt ezzel gond, mindig elszakadt onnan, amikor ott voltam, meg akkor ki is lehetett őt rángatni otthonról, de ma már lehetetlen. Akkor már a gép előtt játszott hiába szóltam neki hogy én is ittvagyok velem foglalkozzon de ő mondta "majd kicsim, ráérünk mi még". Már teljesen ki vagyok készülve.

Legutóbbi múlthéten volt, ugye nincs messze innen a Duna és a barátnőmék háza veszélybe volt, megbeszéltük hogy kimegyünk segíteni, egy autónyi embert szedtünk össze hogy a házukat meg az utcájukat megtudjuk menteni, de nem mentünk, mert a barátom akkor ő "rosszul" volt, és hogy nem érezte jól magát. Közbe a nagy lófenét, bementem a TS szerverükre ahol beszélgetni szoktak többen játék közbe és teljesen jó hangja volt, és mondta is idézem " A barátnőm elvan valahol én meg kitaláltam hogy sz@rul vagyok és előttünk az egész nap"

Akkor teljesen lefagytam. De a legdurvább tegnap volt.

Tegnap szabadságon volt meg nekem sem volt különösebb dolgom így csütörtök este átjött, elmentünk kicsit túrázni este, majd amikor hazaértünk, romantikus vacsora, filmnézés, egy kis szex is volt. Péntek délutánig jó volt minden. Majd amikor én átszaladtam a kisboltba valamiért, akkor a párom mire hazaértem már vette a cipőjét és mondja hogy el kell szaladnia mert az apjának kell segítenie, akkor mondtam hogy jó oké de siess vissza. Persze 3 órát vártam rá, pedig innen csak fél órányira lakik, majd felhívott tegnap este 8 kor hogy nem tud jönni mert csőtörésük van és egész éjjel takarítani meg vésni és falazni fognak hogy kicseréljék a vízvezetéket és ennyi.

Közbe a fb-jén tegnap este 11 kor láttam egy olyan posztot amit a haverjának írt ki hogy " Na srácok egész éjjel tudunk játszani volt egy kis csőtörés a csap melletti csőbe amit fél óra alatt kicseréltünk, és a barátnőmnek azt hazudtam hogy ez egy fél hétvégés munka lesz, így el lesz egy darabig ezzel"

Persze ezt sem tudtam kimásolni mert szintén törölte, de úgy tesz mintha mi sem történt volna. Tegnap 10 szer hívtam, nem vette fel. Aztán annyira betelt nálam a pohár hogy elkezdtem sírni mert teljesen szíven ütött hogy így játszik velem. Alig bírtam aludni. Ma reggel 7 kor már ébren voltam, elmentem kicsit futni reggel. Majd amikor 8 kor hazaértem felhívott a barátom hogy tegnap kerestem de akkor már aludt. Szépen elmondtam neki hogy mi a helyzet, és mondta hogy biztos csak beképzeltem meg ilyenek, és letette. Egész délelőtt rosszul voltam már emiatt, már a hasam is fájt annyira rosszul esett ez amit mondott.

megbeszéltem vele most délben hogy délután 3 kor találkozzunk mert beszélni szeretnék vele, akkor mondta hogy jó jövök és egész hétvégét velem fogja tölteni meg minden, már nem hittem el de reménykedtem a dologba hogy tényleg ez lesz, gondoltam még egy utolsó esélyt megérdemel mert nagyon szeretem őt. Erre 4 kor felhív hogy nem jön át mert fáj a feje... Hát akkor kész totál lefagytam. Eddig ilyen dolgok miatt nem hisztizett meg semmi, de most sima normál hangon hívott hogy "bocsi de most nem jövök mert fáj a fejem"

Esküszöm most tényleg kicsapta nálam a biztosítékot.

Most is itt írok mert teljesen kivagyok már, a sírás kerülget engem, nagyon szeretem a párom, mert rendes meg jófej aranyos, srác volt idáig, de most meg mintha csak egy púp lennék a hátán úgy bánik velem.

Már szakítanék vele de nem bírom megtenni, lehet ha beijedne megváltozna de nem hiszem, nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem, sok tervünk volt, de ennek már annyi, kész vége.

De nem tudom hogy mit csináljak, hogyan érjem el hogy ismét az a helyes, kedves srác legyen akit én megismertem.

Most barátom egy kocka akinél csak a virtuális világ a fontos és nem én.

Mit csináljak, már nem bírom idegekkel, szakítani akarok, de nem tudom megtenni, egyszerűen szeretem őt. Hogyan változtassak ezen?

Teljesen kétségbe vagyok esve, elnézést ha sokat írtam, de ezt már nem bírom.



2013. jún. 15. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam ez az egészet csak beleolvastam, de szerintem tudod te is a megoldást. Nem hiszem, hogy ő lenne álmaid pasija, aki nem foglalkozik veled, fontosabb a játék, meg még hazudik is aminél már tényleg kiömlene nálam az a bizonyos pohár nem csak hogy betelne.

Az, hogy nem tudod bizonyítani a faces kiírást semmit nem jelent, elég hogy láttad és rajta kaptad, hogy hazudik. Egyszerűen dobd ki a p*csába, csak az idődet vesztegeted rá. És nincs értelme arra várni, hogy megváltozzon. Ha ki adod az útját és elkezd ígérgetni, hogy minden másképp lesz, maximum 2 napig lesz olyan minden mint az elején szóval ebben se reménykedj (hidd el tapasztalat).

Most nehéz kidobni, de sokkal jobbat fogsz találni, aki mellett nőnek érezheted magad (ez a minimum egy kapcsolatban) aki ennyit nem tud adni annak nem való párkapcsolat.

22L

2013. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%

Legalabb egy kis feszultseget kiirtal magadbol.

En elhiszem,hogy neked o az alom,de mindennek van hatara,es eszre kene venned hogy nem akar teged,es ha csak gorcsolsz ezen, de nem lepsz akkor akar gyomorideg is kialakulhat,de azt az orvosok nem tudjak gyogyitani.Hagyd ott nyugodtan mert ennel vannak jobb sracok is.

2013. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mond neki, hogy változtasson mert teljesen elhanyagol téged, és neked pedig ő fontosabb mindennél!

ha ő ezt nem veszi figyelembe akkor egy paraszt már bocsi, aki így viselkedik veled, akit állítólag szeret meg minden..

meg kell kicsit ijeszteni,hogy észhez térjen..

bocsi, h ezt mondom, de ha szeretne nagyon is akkor nem csinálná ezt, ülj le vele és beszélgess el a fejével, és hozzatok közös döntést ez ügyben

2013. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már le is írták h mit kell tenned.

Igen, nehéz és fáj de ha igazán szeretne nem hazudozna össze vissza. Az h te szereted sajnos nem elég mivel ez 2 emberen múlik, találsz jobbat! (:

21/f

2013. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha kidobod, még csak sajnálni sem fogja. Örülni fog, hogy végre játszhat kedvére. Nem szeret, nem is törődik azzal, hogy megbánt, teljesen hülyének néz. Tüntesd el az életedből.
2013. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
nemolvastam el de biztos jó is regény ez XD
2013. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jókat írtatok és igazatok van. Első válaszoló üzenetét amint elolvastam már eldöntöttem magamba hogy mi lesz, igazatok van komolyan kivéve téged utolsó, de mindegy nem pontozlak le ezért:)

A többieknek megy a zöld.

Igen jó volt ezt kiírni magamból sajnos a legtöbb nagyon jó barátnőm elfoglalt, vizsgaidőszak meg minden. Sajnos tényleg eddig ő az álmaim pasija, de sajnos ennek az álomnak már vége:( Szeretem őt de már ez az utolsó esélyek többsége amit legutóbb adtam neki.

Várok még válaszokat, meg tanácsokat. Most hagyom játszani addig még jobban átgondolom mi legyen.

2013. jún. 15. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó hosszú volt, de teljesen megértelek téged.

Régen én is ilyen voltam olyan 16-118 éves koromban. Akkor nekem is volt egy barátnőm nagyon szeretett engem, nem érdekelt a külsőm, de sajnos akkor én is bele estem egy ilyen hibába. Igaz én nem hazudtam neki, de volt már rá példa hogy elhanyagoltam ez miatt és persze hogy szakítás lett a dolog vége.

Megbántam de tanultam én belőle legalább is.

Amikor összejöttem egy lánnyal 18 éves koromban akkor már rég nem kockultam. Hetente játszottam 2-3 naponta akkor is ilyen 1 órát max, ha a barátnőm átjött vagy megbeszéltünk valamit már mentem is nem találtam kifogásokat hogy most azért nem megyek mert... és inkább játszok otthon. Akkor már ilyen nem volt. Lassan már 3 éve vagyunk együtt, nem hanyagoltam őt el, tanultam belőle.

A te párod is valószínű hogy ebből tanulni fog, de ne higgyél neki mert ha visszafogadod akkor csak pár napig lesz jó minden, utána úgy is folytatni fogja sajnos.

Elmondom neked hogy lehet ezért hálás lesz majd hogy ezzel észhez térítetted, de ha már ő hazudik is mellette meg félre vezet az már valószínű nem fog változni. Ha most dobod lehet könyörögni meg harcolni fog, de ne hagyd magad! Tudom hogy nehéz lesz de nem szabad hagynod magad!

Látom hogy még nem döntöttél véglegesen, én nem fogok helyetted, csak azt mondom hogy olyan döntést hozz amit tényleg átgondolsz.

Életed szerelme ő, nos ebben van igazság, de sajnos ahogy írtad is ennek már vége. Valószínű már nem is szeret téged, sok ilyen srácot ismerek akinek azért van barátnője hogy eltudja mondani magáról hogy van neki. Sajnos az ilyen kockák így szoktak felvillogni hogy ne tartsák annak őket, ha néha időnként hajlandóak kimozdulni emberek közé.

Ne foglalkozz vele, ő élete csinálja úgy ahogy akarja de legalább ne hagyd hogy a tiéd is tönkre tegye ezzel. Fiatal vagy még bőven voltak terveid a pároddal. Hidd el rengeteg rendes, normális pasi van még az utcákon, a párodhoz hasonló pasikból is vannak rengetegen akik nem kockulnak és tényleg mindent megtennének a barátnőjükért ha lenne nekik.

Szóval hozz helyes döntést!

21/F

2013. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Megértelek, téged hogy megbántad és hogy tanultál belőle, le a kalappal nálad. Én csak reménykedni tudok hogy a páromnak ez lesz a tanulság, de sajnos nem tudom. Neki én vagyok a legelső barátnője. Az előtt csak egyszer volt egy futó kalandja, ilyen pár éjszakás.

De mindenképp azon vagyok már elég erősen gondolkozok rajta hogy lezárom ezt az egészet, szakítok vele, és új párt keresek aki legalább megbecsül és őszintén szeret és nem hazudik folyton.

Nem számít nekem a külső, a belső a lényeg igazából a páromat is azért szeretem, de már tudom hogy semmi esély, mert én a régi énjét szeretem nem ezt a mostani, nulla életet.

2013. jún. 15. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Na kerdezo mi lett veletek?
2014. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!