Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék párkapcsolatot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék párkapcsolatot, de itt van néhány probléma. Tanácsok, vélemények?

Figyelt kérdés

Eléggé gátlásos gondolataim és véleményeim vannak ezzel a témával kapcsoltban.

Volt már néhány kisebb sikerem a lányoknál/nőknél de semmi komoly nem jött össze, pedig már 21 vagyok.

Sajnos ha sikerülne is párt találnom akkor sem tudnék 100% os lenni egy kapcsolatban mert túlságosan gátlásos vagyok aminek persze megvan az oka, de ha találnék is egy nőt aki igazán szeret, mindig az lenne előttem, hogy nem tudok neki eleget nyújtani... Az pedig megalázó lenne, hogy olyan formában támaszkodjak egy nőre, hogy segítsen ezeket leküzdeni, mert ugyebár nem egy tipikus ismerkedési forma lenne meg ezt nem is várhatjuk el másoktól. Nem is tudom pontosan mit írjak mert nagyon össze vagyok már ettől zavarodva. Talán csak azt várom hogy valaki megértse helyettem ezt és elmagyarázza mi az amit el kell fogadnom, vagy van e valami lehetőségem, de így élni nem igazán jó, nem is kívánom senkinek.


2013. jún. 15. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj le mindent. Mitől vagy gátlásos?
2013. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem megalázó egy párkapcsolatban a másik félre támaszkodni! Ő ebben, te pedig másban fogsz tudni neki segíteni. Ha valaki őszintén szeret, akkor neki úgy felelsz meg ahogy vagy, ezen kár is aggódni.

Biztos, hogy nagyon sokat lendítene az önértékeléseden, ha össze tudnál jönni egy rendes lánnyal. Az ismerkedésben is ennyire gátlásos vagy, vagy csak, ha már kapcsolatról van szó? Szerintem, ha voltak már kisebb sikereid, akkor tuti eljön az ideje a komoly kapcsolatnak is.

2013. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem már 21 éves vagy, hanem még. A többség ebben a korban kezdi hajtani a lányokat.

Találd meg, hogy miben vagy te a főnyeremény, a hibáidon, hiányosságaidon pedig dolgozz!

2013. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy mitől vagyok gátlásos?

Nem érzem magam szerethetőnek,nem vagyok egy szépségdíjas ember, de azért jó megjelenésűnek tartom magam, ettől függetlenül nincs nagy önbizalmam, ha belegondolok abba, hogy egy kapcsolatban teljesítenem kell nem csak a párom de a saját és az ő családja előtt is, ott elszakad nálam minden, félek hogy nem fogadnának el stb. így sztem elég nehéz bizalommal gondolni arra, hogy párt keressek.

2013. jún. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!