Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma az, ha néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma az, ha néhány srác ki meri írni itt magából, ami bántja?

Figyelt kérdés

Sosem értettem, mi ezzel a probléma. A fúk, férfiak is csak emberek, nekik is vannak bajaik, problémáik és őket is nagyon meg tudja viselni. A való életben felveszik a faarcot vagy akár a mosolyt, miközben belül majd meghalnak néha. Az elvárások miatt soha nem mutathatják ki az ilyen jellegű érzéseiket, de itt, a neten azért leírhatják azokat.

Sokan viszont egyenesen nekiktámadnak emiatt. Szerintük egy férfi nem sír, hanem zokszó nélkül kibír mindent, stb...

Én azonban megkérdezném: ha nem itt, akkor hol mondhatná el egy ember, ha fáj neki valami? Valamikor muszáj kiadnia magából. Nem hiszem, hogy több értelme van annak, ha állandóan csak a hurráoptimista képét mutatja egy ember és aztán egy nap egy kötélen lógva találják meg a barátai?!


2011. dec. 8. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy probléma?
2011. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt nem lelkizni szoktak,hanem kérdéseket feltenni!

Ha bajod van menny dokihoz!

A férfiak is sírnak,de általában ha senki nem látja!

2011. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.

Rengetegen. Nem véletlen a kérdés.

2011. dec. 8. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell minden választ komolyan venni, sokan csak poénkodni meg beszólni járnak ide. Ennyi.

De vannak akik azért vannak itt, mert tényleg segíteni akarnak, legfeljebb nem futottál össze velük.

2011. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van. Én csak azon csodálkozom néha, hogy pont itt írják ki érzéseiket.

Minden embernek egyaránt szüksége van arra, hogy időnként kibeszélje magából a dolgokat, felszínre hozza érzéseit. És ilyenkor is az egészség forog kockán. Az utóbbi időben két ismerősöm is ezért volt táppénzem. Sokáig nem beszéltek az érzéseikről, mindig csak nyeltek egy nagyot és tűrtek. Végül a psziholóhusnál kötöttek ki. Szerintem erre senkinek sincs szüksége.

És azt is mindenkinek meg kell találnia,hogy hol, kinek tudja legjobban kiadni a legmélyebb érzelmeit is. De fontos tudni, hogy ha valaki a gyik-et választja kapni fog ócsároló válaszokat is.

Az ilyenek felett át kell siklani és a segítő, hasznos, építő kritikát tartalmazó válaszokra kell koncentrálni.

16/L

2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A baj az, amikor úgy írja ki, hogy mindenki más hülye, csak ő nem, ő a szegény áldozat, aki semmiről sem tehet. Felelősségérzet nuku, önkritika nuku, ellenben azt hiszi, hogy mindenkit jobban ismer saját magánál, és dobálja a szart rájuk. Ők szoktak kapni sok kritikát, de ők teljesen jogosan.


Ha segítségre van szüksége, és kér, azzal semmi gond nincs.

2011. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt tapasztalom magamon, de nekem van egy haverom akivel el szoktunk dumálni, egybk ha egy srác túlságosan kimutatja a való életben az érzelmeit, akkor könnyen támadható (legalábbis úgy gondolom), ugyanakkor az sem jó ha valaki egy mindent magába fojtó állat, meg kell találni az egyensúlyt
2011. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyátalán nem probléma, aki szerint meg az, az egyszer úgyis pofára fog esni. 19/f
2018. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!