Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kanyargós bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kanyargós bonyolult sztori utolsó 2 év szerelmi életemből. Tanácstalan vagyok, jól jönne pár objektív vélemény. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egész 2011. Február 5.en kezdődött... egy baratnom szervezett meglepetesbulit a baratjanak es mi ketten szerveztuk. Meghivtuk par osztalytarsat es szulinapi bulit tartottunk. A buli nagyon jo volt es megismertem a kovetkezo 2 ev alatt 3 baratom amit akkor meg nem is sejtettem. Azon az este elvoltam egy sraccal nagyon kedves nagyon aranyos de a tortenet szempontjabol jelentektelen. Osszejottunk es majus 10.en szakitottam vele mert kozbe beleszeretett masba de mont mondtam o lenyegtelen. A buli ota folyamatosan beszelgettem egy masik osztalytarssal akivel napetig beszelgettunk. Nagyon sokat es mindenfelerol. Ugy ereztem o a lelkitarsam es semmi tobbet nem akart tole. Volt hogy delitan lezdtunk beszelgetni es reggel fejeztunk be. Egyszoval imadtam vele beszelni es gyakran vele almodtam. Mikor majus 10en szakitottam az akkori baratommal legyen G. Akkor utanna ez a srac akivel azota beszelgettem legyen J. Elhivott egy buliba es aztan nalam aludt. Nagyon nagy volt a vonzodas koztunk akkor meg szuz voltam. J-vel vegul osszejottunk es nagyon boldogok voltunk. Június 26.an lefekudtunk es elvesztettem a szüzességem. A nyar alatt nem voltunk sokat egyutt es beszelgetesunk is kihult de csak az o oldalarol. 2011 Szeptember 3.an szakitott velem es en nem is fogtam ezt fel azota sem. Namarmost oktober 1.jen ottaludtam egy harmadik sracnal legyen az o neve M. Ez az m a legrendesebb srac akit a vilag hordott a hatan. 22 eves.Nem iszik nem bulizik vallas9s mindent megadott nekem es szerelmesek voltunk. Nagyon szeretem ot meg ma is de mig egyutt voltunk nem tudtam kiverni J.t a fejbol. Meg mindig folyamatosan vele almodtam beszelgettunk es nem tudtam kiheverni. M.mel valo kapcsolatom alattelloztem az ivast bulizast fiukkal beszelgetest. Vagy9s melloznom kellett v9lna hogy elfogadjon... sajnos ebbol nagyon sok vitank volt. 2012 december 28.an spk beszelgetes kpvetkezteben egyitt buliztunk Jvel ami engem nagyon boldogga tett hiszen ugy velem o eletem szerelme de M sokkal jobb ember mint J en meg sem tudok atallni arra hogy kiverjem a fejembol Jt. 3013 marciusaban szakitottam Mmel mert nem birtam tovabb kinozni ugy hogy kozben mJ van a fejemben pedig Mmet is nagyon szeretem... mikor 1 honapot kulon voltam rajottem h Mnel jobbat soha nem fogok talalni es azt hittem el tudom felejteni Jt de nem megy es meg mindig szoktam ra gondolni. Nemreg beszeltunk es nagyon jo volt.

Vissza szerezzem Mmet vagy hagyjam? Jvel valoszinuleg sosem leszünk mar egyutt a sok beszelgetesunk ellenere ami azota megintcsak atment ejszakakat atbeszelesbe.

Tudom hogy gaz h egy osztalybol 3 fiuval voltam. Tudom hogy gaznak gondoltok de egyszeruen csak el vagyok veszve az erzelmekben. M es J volt a ket ferfi akivel lefekudtem életemben és mindketto egyutt jelenti szamomra a világot.

es ne iteljetek el.



2013. jún. 16. 02:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogom megérteni a nőket. XD
2013. jún. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azert nem tudod J-t kiverni a fejedbol, mert o volt az elso szerelmed es az elso szerelmunkel valo szakitason nagyon nehez tullepni. Idot kell hagynod magadnak mig az emlekek es az erzeseid iranta elhalvanyulnak. A masik srac M, pedig az aki melletted volt a szakitas utan, o az aki apolgatta a serult lelked, kedves volt veled es szeretetet nyujtott, mikor arra volt szukseged (ezzel nem azt mondom, hogy iranta nem komolyak az erzeseid, de akkor is ezt a szerepet toltotte be) es azert vagy ennyire osszezavarodva, mert keves ido telt el az elsovel valo szakitas es a masikkal valo osszejoves kozott. Alapszabaly, hogy frissen szakitas utan nem szabad osszejonni massal, mert meg az elozo jar a fejedben. Addig nem szabad uj kapcsolatot kezdeni, mig az elozot nem zartad le fejben-szivben egyarant. Veled is ez tortent es azota sem tudsz tullepni, pedig az eszed tudja, hogy J-vel valoszinuleg nem lesz mar semmi, megis, ennyi ido utan sem tudod kiverni a fejedbol. Hagyd most mindkettot, mert te sem tudod mit akarsz. Idovel majd lecsillapodnak anniyra az erzeseid, hogy el tudd donteni mit akarsz es akkor mar csak egyetlen embernek lesz hely a szivedben.
2013. jún. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy M az idealis tars szamomra vele csak annyi a kerdes hogy nagyonsok mindenen felidegesiti magat nagyon gyorsan es en vagyok ezekert a hibas. Nagyon szeretem Mmet de o mar em tud bennem megbizni... ezek utan hogy minderrol o is tud es a volt osztalytarsa van ennek jovoje? En el tudnam kepzelni vele az eletemet...
2013. jún. 16. 02:49
 4/11 A kérdező kommentje:
A lenyegtelen csak azert volt fontos hogy mikozben vele voltam Jvel beszeltem folyamatosan. Es akartam az egesz sztorit ismertetni:)
2013. jún. 16. 02:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem lényegtelen...
2013. jún. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazad van :) akkor vedd úgy, hogy azt nem írtam:)
2013. jún. 16. 03:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Az idealis tars nem feltetlenul jelenti, hogy szerelemmel szereted, mert errol nem igazan volt szo. Te magad irtad, hogy nalla jobbat ugy erzed nem talalsz, realisan gondolkozol, merlegelsz es nem tudom, hogy szereted-e, mint ferfit, vagy csak o a logikus valasztas. A masik, hogy ha en megtudnam, hogy a parom ugy volt velem, hogy kozben vegig az ex-en jart ez esze, hat en tuti nem akarnek tole semmit. Ezt nem bantasbol, csak elkepzelem milyen rossz erzes lehet. Ha akarsz meg valamit M-el ,szerintem szakits meg minden kapcsolatot J-vel (mar az ilyen ejszakakat-atbeszelgetos dolgokra gondolok, amugy nyilvan ha egy helyen tanultok teljesen nem tudod kikerulni), mert igy mindig ott lesz az eletedben es sosem fogod elfelejteni.
2013. jún. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. Szerencsere nem egy helyen tanulunk csak az exeim voltak osztalytarsak. M.tudja es oszinten elmondtam neki mindent... nem bizik bennem soha nem bizott bennem. Igem o a logikus valasztas es az idealis de ugyanakkor nagyon szeretem. Az egyetlen gondom vele hogy soha nem bizott bennem es nem is fog. Vallasos ember es ugy gondolja hogy az ami en vagyok soha nem fog neki megfelelni. En ugy gondolom meg tudok valtozni hiszen a g9nd csak a kicsapongo eletmodom volt ami mar elmúlt. Mmet nagyon vissza akarom kapni de igazabop nemtudom hogy igy megeri e mert ha el is felejtem Jt akkor is leszenk gondok. Ugyebar senki sem tokeletes. Mnek a hibaj hogy minden egyes apro dolog ami nem igy van ahogy o akarja az9n kiakad es engem hibaztat de nem tudja azt mondani hogy akkor legyem vege hanem azt mondja ha valami rosszat tettem hogy egyszeruen ne csinaljam. Pl ha felidegesiti magat valamin es probalom lenyugtatni akkor odaig megy hogy nem lenyigtatni kell hanem nem kell odaig eljutni. Kicsit ez elter az erdeti kerdesrol de a noverem pl azt gondolja mindegy mennyire igyekszem mindig fog talalni valamit amin 8degeskedik. Ezen lehet segiteni vagy inkabb hagyjam? En tenyleg vele akarok lenni.... megeri szerintetek?
2013. jún. 16. 03:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs, ha kicsit felre ertettem ezt a ki-kivel jar egy osztalyba dolgot, eleg keso van:).

Tudod en szeretem a parom, neki is van egy par olyan dolga, amivel nem igazan tudok megbekelni, de azt is tudom, hogy idovel magatol fog megvaltozni, ahogy idosebb lesz, erettebbe valik es ahogy egyre komolyabba valik a kapcsolatunk. A te M-ed nem igazan all jol a dologhoz, en nem gondolnam arrol, akit szeretek, hogy o sosem fog nekem megfelelni. Hiszen szeretem, egyutt vagyunk es mindketten szepen-finoman formaljuk egymas az eltelt ido alatt. A tobbit, hogy felidegesiti magat dolgokon, hat konnyebb volna ha tudnam mik ezek a dolgok, csak egy peldat, hogy tudjam hova rakni. Es valoszinuleg jol gondolod, ha vissza is kapnad M-et, akkor is lennenek gondok, de minden kapcsolatban vannak gondok:).

Te magad irtad, hogy nem bizik benned, ami ugyan a tortentek fenyeben ertheto, de az, hogy soha nem bizott benned az nem. Elcsepelt mondas, hogy nincs kapcsolat bizalom nelkul, de tenyleg igy van. Barmennyire szeretned ot visszakapni, ha meg a tortentek elott is igy allt hozzad, akkor ott vele van baj. Tudom, hogy nehez lesz, vagy nem tetszik majd elsore a gondolat, de szerintem hagyd ezt a sracot (M) es inkabb olyat keress, aki meg tud benned bizni es akivel tiszta lappal indulhattok. Lehet, hogy jo embernek tartod es szereted ot, de ez igy mar akkor sem lenne jo ha ujrakezdenetek (lehet a noverednek is igaza van). Akit/akiket szerettel, azokra emlekezz jo szivvel es lepj tovabb.

2013. jún. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy masfel even keresztul teljes szivebol szeretett es barmit megadott volna ertem en is nagyon szerettwm de nem volt eleg. Regen olyan dolgokon akadt ki pl h miert facabookozok oran miert nem a tanarra figyelek vagy h miert viselkedek maskepp a barataimmal mint vele es h ketstinu vagyok emiaat. Az a baj hogy amiota szakitottam vele mar nem azeret... osszetortwm a szivet es nehez volt neki de tovabblepett persze nem teljesen csak elnyomta... es erre visszatancolok egy honap mulva... azota mindent megteszek hogy jo legyen neki de minden kis aprosagon felidegesiti magat. Pl ma lementem a boltba es ott talalkoztunk de anyanak nem mondtam h vele talalkozok lenn mert nem.tartottam f9ntosnak... anya mostanaban pont azok miatt mert neha felidegesiti magat nem nagyon kedveli de amigy anya is tudja hogy egy remek fiu... szoval megtudta h en anyanak nem mondtam h vele vagyok es ezert tokre kiakadt hogy nem vagyok egyenes anyummal ami alapvetoen jogos hogy jova teszi de nem ennyire eltulzottan. Gyomorgorcsot kap ilyenkor es nem tud .agan uralkodni es az egesz napjat tonkreteszi egy ilyen... mindenkinek van hibaja nalam a szerelem az elf9gadasrol szol nala errol szo sincs mert ami rossz az nem elfogadható. Azt allitja amig nem mentem vissza semmi baja nem volt es azota jol elvagyunk egyutt nagyon de amikor ilyen tortenik mindig szova teszi h jobb volt neki nelkulem de amikor azt mondom h akkor ne talalkozzunk akkor meg azt mondja h nem az a megoldas hogy nem talalkozunk hanem h nem idegesitem fel. Tanacstalan vagyok.
2013. jún. 16. 03:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!