Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kihívó lányoknak miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kihívó lányoknak miért van több szerencséjük a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Én hiába vagyok tisztességes,rendes, hűséges mégse kellek senkinek sem. L/19
2013. jún. 16. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Olcsó portékának sok vevője akad.



Sok pasinak kellenek, de csak rövid időre. Ha érted, mire célzok.


Viszont tetszik, nem tetszik, egy vonzó, nőies nő mindig több pasinak fog kelleni, mint aki "tisztességes, rendes, hűséges".

Ezek belső tulajdonságok. Tudod, attól, hogy egy lány miniszoknyában van nyáron, csinos a haja, és feldob egy kis sminket, és forognak utána a pasik, még lehet, hogy ő is tisztességes, rendes, és hűséges, csak ráadásul még bitang jól is néz ki. Megérted, miért ő kell a fiúknak?

:)


Nem kell úgy kinézni, és főleg nem kell úgy viselkedni, mint egy útszéli repedtsarkú, de ha a megjelenéseddel nem tudod felkelteni a figyelmet, akkor senki sem fog odamenni hozzád, hogy megismerjen.

Ha nem ismernek meg, soha nem fog kiderülni, milyen személyiség is vagy valójában.


Ilyen egyszerű.

2013. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy több szerencséjük van. Olyan téren persze szerencséjük van, hogy egy kezükre hat pali jut, de nem biztos, hogy ezek a kapcsolatok olyan kapcsolatok, amilyenekre Te vágysz. A Te korosztályodban kicsit nehéz dolog ez, mert a srácok elsősorban az ilyen lányokra hajtanak, de mikor már csillapodik bennük a tesztoszteron, szép lassan rájönnek, hogy két kidobott csöcs, meg egy kilógó tanga nem minden, és elkezdik majd az olyan lányokat keresni, amilyen Te vagy.
2013. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is kiszoktam szépen, csinosan öltözni.
2013. jún. 16. 09:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Na meg nem vagyok ronda sem. Teljesen átlagos vagyok.
2013. jún. 16. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne hidd hogy több szerencséjük van. Általában a kihívó lányoknak nem tartós a kapcsolatuk és mivel hogy Te azt írtad hogy tisztességes, hűséges vagy, gondolom hosszútávú kapcsolatot szeretnél. Majd egyszer találsz egy rendes pasit.

2013. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: ha úgy mész szórakozni, hogy csak jól érezd magad a barátnőiddel, ragadnak rád a fiúk. Ha párt keresel, messze elkerülnek.

Valószínűleg érzik a kisugárzádsodon, hogy feszengsz, görcsös vagy, vagy laza, jó kedvű. Te milyen ember társaságát keresnéd inkább?

Szerintem csípd ki, és érezd jól magad!

2013. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!