Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha az utcán megláttok egy jó nőt, aki mellett egy kevésbé jó pasi van (pl: túlsúlyos)?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 10:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
nyugi majd te is találsz magadnak egy jó csak ne rágódj ilyesmin :)
2013. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

A túlsúlyos nem azt jelenti, hogy undorítóan kövér.

Sok esetben normálisabb ember az, aki külsőleg máshogy néz ki, mint a legtöbb, divat nélkül létezni nem tudó ember - mert ugye vékonynak lenni is divat, ahogy azt a tévéből láthatjátok.

Még mindig sokkal jobb, mint amikor egy vékony, b*zisan hosszú hajú, edzetlen csávóval mászkál egy jó nő.

Amúgy relatív a szépség - ezzel most biztosan újat mondtam.

2013. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy: dik

és továbbmegyek

2013. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem is a macis pasik tetszenek.
2013. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Miért ne tudna? Lehet hogy a pasi romantikus, figyelmes és sok időt áldoz a csajra stb. nem minden a külső. :)
2013. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Így igaz! :)
2013. jún. 16. 14:14
 17/27 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy ki a jó nő? Lehet számodra jó nő számomra meg csúnyácska...innentől kezdve ki a kevésbé jó pasi? Ki szerint? Társadalom szerint? Férfiként nem minősítem a pasikat csak a nőket osztályozom...és azt gondolnám, hogy a kolléga szerencsés, hogy - már ha tetszik nekem a csaj- ilyen barátnője van! Ennyi!

Nem a társadalomnak kell megfelelni csak a párodnak..lehet..sőt biztos, hogy a jó nőnek a "kevésbé jó pasi" sokkal faszább gyerek..szebb..jobb adottságú mint te...hiszen vele van és nem veled..ez így van jól!

Ez a gazdag meg stb...a lényeg a lényeg neki van nője aki meg becsmérli annak nincs...a "rossz pasi minden este döngeti és menő arc..aki meg siránkozik és leminősít egy másik embert nem tudja azt felmutatni mint akit lenéz innentől kezdve fordul a kocka és a "kevésbé jó pasi" alfa hímmé válik a becsmérlő meg kicsesszett lúzerré :-)

2013. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a csaj nem felszínes, ami becsülendő.
2013. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, amúgy.

20/N

2013. jún. 16. 15:30
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok..biztos jól esne a fiúnak ha tudná, hogy ennyire felszínes csaj vagy.."kevésbé jó pasi" remélem a srác meg magába téged minősít valami szánalmas csajnak aki jó lesz pár alkalomra neki! Na az ilyen csajokat szokás ágyba vinni aztán kihajítani...érzelmekre amúgy is képtelenek! Remélem isten nem ver bottal és majd fordítva visszakapod aztán ne picsogjál amikor a jó pasinak ég a pofája miattad, mert tré nőnek tart az utcán!
2013. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!