Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha az utcán megláttok egy jó nőt, aki mellett egy kevésbé jó pasi van (pl: túlsúlyos)?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 10:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kell ilyen hangnemben beszélni!

Van szemem, meg tudom állapítani, ha a párom túlsúlyos, ettől függetlenül szeretem, nem hiába vagyunk együtt már 2,5 éve!

Én pont azt hangsúlyozom, hogy a belső értékek számítanak, ez nem azt jelenti, hogy nem látom a külsejét!

Én őt szeretem, nem ahogy kinéz!

"kevésbé jó pasi" a társadalomnak, nem nekem!! Nincs azzal bajom, hogy túlsúlyos, max. az egészsége miatt!

2013. jún. 16. 16:13
 22/27 anonim ***** válasza:

""kevésbé jó pasi" a társadalomnak, nem nekem!!"

Igazából ezt valószínűleg te érzed így. A társadalomban is különféle emberek élnek, nekem például egy kissé túlsúlyos férfi bőven belefér a "jó pasi" kategóriába és szerintem nem én vagyok ezzel egyedül.

Valamiért csak feltetted a kérdést, gondolom nemcsak unaloműzésképp, tehát gondolom kicsit zavar is, hogy esetleg milyen véleménnyel van rólatok a társadalom. Nem kell ezzel foglalkozni, mindenki azt gondol, amit akar.


Nem osztom a 20-as válaszoló véleményét, de azt kicsit én is furcsállom, hogy valahogy úgy jön le, mintha a barátodat csúnyának látnád. Lehet, hogy csak félreérthető, bocs, ha tévedek. Nem tudom, ki hogy van ezzel, de akit én megszerettem, azt utána soha nem láttam csúnyának.

2013. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem látom csúnyának, kimondottan helyes arcra!

Azért egy megtermett 110 kg-os ember, én meg még fele ennyi sem vagyok! Ez szokatlannak tűnhet annak, aki mondjuk ránk. Bár igaz, nem érdekel más véleménye, csak szeretném, ha mindenki tudná, hogy igenis a személyiségeddel meg lehet hódítani a lányokat, üzenem ezt mindegyik itteni fiúnak, aki azt hiszi nem talál magának lányt, aki szereti. Ha egyszer találnak, akkor biztosan tudni fogják, hogy az a lány szereti őket.

Sok az önbizalom hiányos ember, és depresszióba is süllyedhet egyeseknél. Csak egy kis reményt akarok nekik adni, de remélem ők is tudják, hogy nem mindegyik lány a magas, izmos, üresfejű fiúkat szereti, vagy épp a segg alá letolt gatyás csávókat. (Persze ez nem zárja ki, hogy lehet ők is normális emberek!)

2013. jún. 16. 16:47
 24/27 anonim ***** válasza:
szoval aki magas, az csak uresfeju lehet?:D aki izmos az meg foleg hulye mint a segg. csak a belso szamit, legyen a parom akar 120 kilos balna, ronda mint egy banyalo, de mivel a szemelyisege nnagyon jo(ami mellesleg elkepzelhetetlen) akkor az a tokeletes kapcsoat. a ronda nok nem kapnak elismerest, bokokat, figyelmet, szoval eleg nehez elkepzelni hogy normalisak. feltekenyek a szebbekre, es kiutaljak oket mindenhonnan. foleg a munkahelyeken lehet eszrevenni, hogy a csunyacskak meg koverek osszegyulnek, es kiutaljak a szep, csinos fiatalos noket, csak azert, mert ok szebbek. a csunyakban alapbol benne van az, ha meglat egy nala szebb embert, azt mar utalnia kell.szoval nekem itt ne probald bemeselni, hogy aki nem szep, annak szep a szemelyisege, mert ez a vilag legnagyobb hazusúgsaga.
2013. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam ilyet, még oda is írtam, hogy attól még az izmos is lehet normális, vagyis tökéletes személyisége, ez emberfüggő!

Csak mondtam (azoknak az embereknek, akik rendesek, de nem a jó pasi kategóriába tartoznak!!), hogy van esélyük.

Én nem mondtam, hogy egy csúnya ember nem lehet gonosz (főleg irigy), hisz ettől még nem lesz szent, természetesen.

Máskor olvasd rendesen végig, amit írtam!

2013. jún. 16. 22:58
 26/27 anonim ***** válasza:
mekkora selejtek vannak itt. és mi van ha azt a bizonyos csinosat azért közösítik ki munkahelyen mert úgy viselkedik mint a csinosak 96%-a egy ordas nagy k..rva aki kelleti magát és mindenkivel össze fekszik aki létezik mint Magyarország nőinek 90%-aha meg a férfi nemet mond neki mert nem szereti a gombát meg a 60fajta betegséget, amiket még fel sem fedeztek. Akkor meg a pasi a bunkó meg k.csög mert nem fekszik le a kis gombás k.rvával.
2015. máj. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "hol a fszban lehet itt a közelben egy dohánytrafik?"
2016. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!